logo Novicom, s.r.o.

IT práce ve společnosti Novicom, s.r.o.

Síťový specialista - podpora provozu a prodeje / Network Support and Sales Specialist

Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši společnost Novicom hledáme posilu do IT týmu na pozici Síťový specialista - podpora provozu a prodeje / Network Support and Sales Specialist. Náplň práce: konzultační činnost spojená s aplikačním řešením Novicomu - práce na implementaci řešení Novicomu ADDNET, MONET a BVS + podpora prodejní činnosti pro partnery a zákazníky Novicomu + podpůrné činnosti provozu + podpora zákazníků. Praha 10. Práce na plný úvazek nebo na IČO. Pružná pracovní doba / možnost částečně home office. Nástup ihned/dle dohody. Více informaci v odkazu.

Síťový specialista / Network Specialist

Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro společnost Novicom hledáme posilu do IT týmu na pozici Síťový specialista / Network Specialist. Náplň práce: konzultační činnost spojená s aplikačním řešením Novicomu - práce na implementaci řešení Novicomu ADDNET, MONET a BVS + podpůrné činnosti provozu + podpora zákazníků. Praha 10. Práce na plný úvazek nebo na IČO. Pružná pracovní doba / možnost částečně na home office. Nástup ihned/dle dohody. Více informací v odkazu.

QA Tester

Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši společnost Novicom hledáme posilu do IT týmu na pozici QA Tester. Náplň práce: spolupráce na tvorbě uživatelské, administrátorské a instalační dokumentace + presales podpora pro partnery a u zákazníků (prezentace a konzultace) + vytváření a správa automatizovaných testů produktů Novicom + spolupráce na tvorbě testovacích case + testování vytvořených částí programů + technické školení pro partnery. Práce na plný úvazek nebo na IČO, nástup ihned/dle dohody. Více informací v odkaze.

Vývojář softwaru / Software developer do speciálního vývojového týmu

Novicom s.r.o. - Praha 10
Do našeho týmu hledáme kolegu programátora se zkušenostmi s analýzou a návrhem architektury nové aplikace, ovládajícího Python nebo jiný jazyk (C++, Go, Rust, Java, ...), ve kterém bude schopný tyto moduly zakomponovat. Vyvíjíme platformu, která bude zpracovávat data z naší senzorické jednotky a dalších síťových prvků... Jedná se o začínající projekt, a proto konkrétní technologie programování mohou být zvoleny podle potřeb projektu a dovedností jednotlivých programátorů. Budujeme malý tým, který společně navrhne a vytvoří unikátní a jedinečnou aplikaci, která vylepší a překoná ty, které aktuální trh nabízí. Náplň práce: Analýza a návrh architektury / Implementace / Testování a dokumentace. Pracoviště: Praha 10. Plný úvazek, možnost práce na IČO. Nástup hned nebo dle dohody. Pružná pracovní doba / možnost částečně na home office. Více info v odkaze.

Data Scientist do vývojového týmu

Novicom s.r.o. - Praha 10
Do týmu společnosti Novicom hledáme kolegy na pozice Data Scientist a C++ Programmer, s možným přesahem z jedné oblasti do druhé, a to pro vývoj jedinečného nástroje proudové analýzy za využití umělé inteligence a strojového učení. Výsledný nástroj bude zaměřen na analýzu velkého množství dat z různých zdrojů. Do našeho týmu tedy hledáme kolegu na pozici Data Scientist, který se bude podílet na zpracování sbíraných dat a vytvoření prediktivního modelu na základě výzkumu a analýzy aktuálních metod, které se pro podobné úlohy používají. Na řešení projektu spolupracuje vývojový tým Novicomu v rámci mezinárodního projektu s partnerskými vysokými školami v Evropě a Asii. Plný úvazek nebo práce na IČO / Nástup ihned, dle dohody / Pružná prac. doba, možný částečný home office...
Stránka 1/2Další >