logo Novicom s.r.o.
Jindřich Šavel

Jindřich Šavel

Ředitel společnosti Novicom

LinkedIn

Chceme zákazníkům nabídnout kvalitnější a rychlejší pomoc v oblasti počítačové bezpečnosti, nabízet aktuální praktická školení a vzdělávání nejen interních zaměstnanců, ale také svých zákazníků.

Našim zákazníkům nabízíme sofistikovanou ochranu síťových systémů, která patří k nejmodernějším na IT trhu. Jsme proto přesvědčeni, že vstupem do platformy SITCO se zařazujeme mezi další inovátory trhu a díky vzájemné spolupráci a sdílení know-how dokážeme našim zákazníkům poskytovat ještě modernější produkty.

Jsme velmi rádi, že můžeme rozšířit naši spolupráci se společností ectacom i mimo polský trh. Přístup společnosti Novicom vychází vstříc nadcházejícímu trendu sdíleného zabezpečení ve formě aktivních služeb SOCu, na které se snažíme naše zákazníky připravit.

Pevně věřím, že kombinace unikátních produktů Novicomu s proaktivním a vysoce profesionálním přístupem společnosti ectacom umožní partnerům realizovat úspěšné projekty v oblasti zabezpečení sítě a kybernetické bezpečnosti.

Jsme velmi potěšeni, že jsme v této oblasti našli nadmíru schopného partnera, společnost DATASYS, která působí na českém IT trhu jako významný systémový integrátor a mezi jejíž činnosti patří rovněž vývoj moderních aplikací. Novicom teď má možnost převzít pomyslný štafetový kolík a navázat na dosavadní úspěchy jejího řešení ELISA.

Věříme, že kultivovaná partnerská síť Novicomu, moderní řešení ELISA pro správu logů a řízení bezpečnostních událostí (SIEM), a další produkty Novicomu v této oblasti (ADDNET a BVS) pomohou akcelerovat, dle našeho názoru, jediný ekonomicky přijatelný způsob řešení kybernetické ochrany - outsourcovaný aktivní bezpečnostní dohled - aktivní SOC.

Cílem Novicomu je vytvořit produktové portfolio, které komplexně podpoří přicházející trend outsourcovaného bezpečnostního dohledu (služby aktivního SOCu), rádi bychom se stali tzv. druhou nohou SOCu.

Toto ucelené portfolio a vize umožní nabídnout našim partnerům ONE STOP SHOP v této oblasti. V blízké době například představíme nový produkt, který pomůže naplňovat tuto vizi.

Stránka 1/2 Další >