logo IXPERTA s.r.o.

IT práce ve společnosti IXPERTA s.r.o.

Helpdesk brigáda

Pokud na helpdesk přijde požadavek (komunikace i v AJ), bude potřeba rychle, správně a s přehledem zareagovat. Základem je sběr a zpracování požadavků od našich zákazníků, jejich vyhodnocení a předání příslušnému odpovědnému technikovi na vyřešení.

Windows Developer

Hledá se Windows developer - integrátor komunikačních aplikací pro callcentra OpenScape Contact Center firmy Unify s externími aplikacemi a cloudovými službami (např. Facebook) + péče o skvělé produkty IXPERTA - Virtual Showroom, Xevoq.

SW Engineer Python

Do týmu hledáme kolegu, kterého láká pestrá sada problémů a zajímá se o vývoj vysoce spolehlivých a snadno škálovatelných systémů - produkt Industrial Vision - založen na počítačovém vidění, pokročilých algoritmech zpracování obrazu a robotiky.

Java Developer

Vývoj SW - JAVA v desetičlenném týmu vývojářů a testerů na mezinárodním projektu centralizované správy datových center - návrh, implementace, testování, optimalizace a ladění aplikačního systému. Nedílnou součástí práce je code review pomocí ...

Frontend Developer

Společně se Škoda Auto pracujeme na tom, aby chytrá auta byla ještě chytřejší, a proto hledáme nového kolegu, který nám pomůže s frontendem webové aplikace pro auta nové generace.

Computer Vision Developer

Do týmu hledáme kolegu, kterého zajímají velmi složité problémy počítačového vidění. Vyvíjíme vlastní produkt Industrial Vision pro automatizaci kontroly kvality v průmyslu - založeno na pokročilých algoritmech zpracování obrazu a robotiky.
Trápí vás zubař? Co vám může pomoci?
"ochrana firemní sítě, než vaše&quo současné řešení. Přesvědčte se!
Více, než je možné vypovědět. Zažijte pravé středomoří.