logo KOMIX s.r.o.

IT práce ve společnosti KOMIX s.r.o.

BI Analytik - Konzultant

KOMIX s.r.o. - Praha
Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete.

Solution Architect - oblast automotive

KOMIX s.r.o. - Praha
Jestli chcete a umíte přinést inovativní pohledy na řešení, metodologie i technologie, bude se vám u nás líbit. Primárně jde o projekty pro top automotive firmy.

Java Programátor Senior

KOMIX s.r.o. - Praha
Agilní prostředí, spolupráce v týmu - v Komixu nám to funguje. Řešení, která dodáváme, musí splňovat nejnovější technologické požadavky. Aktuálně řešíme mikroslužby a modulární Cloud-Native systémy.

Test Analytik

KOMIX s.r.o. - Praha
V Komixu si test analytici sami plánují testy i testovací strategie. A spolupracují s vývojovým týmem. V týmu není malých rolí! Projekty v automotive, či ve státní správě. To v Komixu poznáte na vlastní kůži.

Java Architekt (ka)

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
Na rovinu, jde o prostředí neustálých změn. Budeme společně potřebovat převést nápad od koncepce k realizaci. Potřebujeme do týmu člověka, který dokáže obhájit svůj názor za pomoci pádných a promyšlených argumentů.

IT Analytik

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
V Komixu řešíme nové koncepty mobility i služeb v automotive nové generace. Jsou to často velmi intenzivní projekty, ale ta práce a její výsledky zkrátka stojí za to. Jestli zvládáte komunikovat i s top managementem, rádi vás poznáme.