logo KOMIX s.r.o.

IT Recruiter

KOMIX s.r.o. - Praha
Recruiter není obchodníkem, nejedná se o akvizici nových zákazníků! Hledáme do týmu někoho, kdo ví, co chce. Někoho, kdo ví, co obnáší proces náboru a kdo se nebojí hledat nové cesty. Někoho, kdo se nezhroutí, když mu uchazeč odmítne nabídku.

Java programátor

KOMIX s.r.o. - Praha
Spolupráce a koordinace v rámci projektového týmu, spolupráce na analýze, návrhu architektury řešení a testování, návrh technologií. Příprava prototypů pro vývoj aplikací, účast na tvorbě technických částí nabídek.

Databázový specialista

KOMIX s.r.o. - Praha
Implementace řešení do DB ve vývojových projektech, spolupráce na návrzích datových modelů a DB struktur, administrace, správa a optimalizace svěřených DB, komunikace se zákazníky, odběrateli a dodavateli v oblasti DB.

Analytik Business Intelligence

KOMIX s.r.o. - Praha
Zodpovědnost primárně za analytickou a konzultační část BI projektu. Vvýhodou znalost konkrétní oblasti - finance, bankovnictví, výroba, telekomunikace. Analýza potřeb a požadavků zákazníků, příprava specifikace a návrhu řešení, návrh datových ...

Senior projektový manager - IT

KOMIX s.r.o. - Praha, Mladá Boleslav
Projektový management, koordinace s technickým oddělením a konzultační činnost, rozvoj projektů v rámci digitalizačního programu, inovace, rozvíjení a hledání nových cest, zodpovědnost za proces řízení projektu, koordinace práce projektového týmu.

Test analytik

KOMIX s.r.o. - Praha
Analytická práce v testovacím týmu se zaměřením na funkční testování aplikací, nastavení procesů testování na projektech, tvorba a prezentace metodiky testování, plánů testů a testovacích případů při funkčních testech.

Hlavní senior IT analytik - zajímavé projekty pro automotive

KOMIX s.r.o. - Praha
Spolupráce na inovativních projektech pro automotive z pozice zkušeného analytika - konzultační činnost, komplexní modelování procesů, řešení z hlediska funkčnosti, podpora dalších členů týmu/týmů, komunikace s top managementem.

.NET programátor

KOMIX s.r.o. - Praha
Budete se podílet na zpracování grafického uživatelském rozhraní v prostředí .NET a spolupracovat na vývoji a rozvoji zajímavých IS, analyzovat, vyvíjet a designovat softwarová řešení, tvořit nové a udržovat stávající IS.