logo KOMIX s.r.o.

IT práce ve společnosti KOMIX s.r.o.

IT business analytik /top projekty - car connectivity

KOMIX s.r.o. - Mladá Bileslav
Spolupráce na inovativních projektech z pozice zkušeného analytika - konzultační činnost, komplexní modelování procesů, řešení z hlediska funkčnosti, dat, procesů, podpora dalších členů týmu/týmů, IT vývoje, komunikace s top managementem.

Senior Frontend Developer

KOMIX s.r.o. - Praha
Hledáme nadšence v oblasti frontendových technologií - jak výborného vývojáře, tak skvělého lídra, co se nebojí svoje zkušenosti předat dál juniorním kolegům.

Senior Analytik Business Intelligence

KOMIX s.r.o. - Praha
Zodpovědnost za analytickou a konzultační část BI projektu, spolupráce s klienty při dosahování jejich cílů v oblasti rozvoje, analýza potřeb a požadavků, příprava specifikace a návrhu řešení.

IT Business Solution Architect

KOMIX s.r.o. - Praha, Mladá Boleslav
Práce na náročných projektech, udávat směr vývoje jako IT/business solution architekt - projekty pro top automotive společnost s podporou a zázemím stabilní, středně velké české firmy.

Analytik Business Intelligence

KOMIX s.r.o. - Praha
Zodpovědnost primárně za analytickou a konzultační část BI projektu, analýza potřeb a požadavků zákazníků, příprava specifikace a návrhu řešení, návrh datových modelů, datových rozhraní, ETL služeb.

.NET programátor

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
Budete se podílet na zpracování grafického uživatelském rozhraní v prostředí .NET, spolupráce na vývoji a rozvoji zajímavých IS, analýza, vyvoj a design softwarových řešení, tvorba nových a udržba stávajících IS.
M-Files - Document Management System