logo KOMIX s.r.o.

IT práce ve společnosti KOMIX s.r.o.

BI Analytik - Konzultant

KOMIX s.r.o. - Praha
Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete.

Solution Architect - oblast automotive

KOMIX s.r.o. - Praha
Jestli chcete a umíte přinést inovativní pohledy na řešení, metodologie i technologie, bude se vám u nás líbit. Primárně jde o projekty pro top automotive firmy.

Test Analytik - oblast automotive

KOMIX s.r.o. - Praha
Vyznáte se v autech, ale ještě lépe ve světě informačních technologií? Baví vás hledat chyby v systému, dokud si nejste jisti, že šlape jako hodinky? Brouzdáte často na webových stránkách a prohlížíte si nové modely vozů. Ideální cesta do Komix, jak propojit práci s koníčkem: právě teď hledáme kolegu - Test analytika.

.NET Programátor (ka)

KOMIX s.r.o. - Praha
Spolupráce s talentovaným týmem, přátelské a férové prosředí - to už máme. Ještě nám do něj chybí někdo, kdo se bude podílet na zpracování grafického uživatelského rozhraní v prostředí .NET. Hodí se nám i programátor, který může do budoucna vést tým. .NET Programátor - pro jedno z největších portálových řešení v ČR!

Frontend programátor - React

KOMIX s.r.o. - Praha
Zajímáte se o auta stejně jako o programování? Je Vaší vášní frontend se specializací na React? Pokud ano, tak na Vás může čekat místo v Komix týmu, který pro našeho klienta z oblasti automotive kompletně refaktoruje B2B aplikaci pro prodej referentských vozů s novým frontendem v Reactu. Zní Vám to zajímavě? Pak se určitě nebojte přihlásit!

iOS / Android vývojář - oblast automotive

KOMIX s.r.o. - Praha
Pojďte s námi vyvíjet mobilní iOS i Android aplikace pro servisní techniky, kteří přímo v terénu zaznamenávají závady a pořizují fotografie poškozených vozidel. Aplikace pro dokumentaci poškození karoserie využívá rozšířenou realitu.

Java Programátor Senior

KOMIX s.r.o. - Praha
Agilní prostředí, spolupráce v týmu - v Komixu nám to funguje. Řešení, která dodáváme, musí splňovat nejnovější technologické požadavky. Aktuálně řešíme mikroslužby a modulární Cloud-Native systémy.

Test Analytik

KOMIX s.r.o. - Praha
V Komixu si test analytici sami plánují testy i testovací strategie. A spolupracují s vývojovým týmem. V týmu není malých rolí! Projekty v automotive, či ve státní správě. To v Komixu poznáte na vlastní kůži.

Tester

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
Baví vás testování a máte s ním již nějaké zkušenosti? Umíte vytvářet testovací scénáře a také podle nich testovat? Zároveň máte dobré komunikační dovednosti a chápete, že administrativa je nedílnou součástí práce? Tak nám o sobě dejte vědět, můžeme se potkat a probrat možnosti oboustranně přínosné spolupráce.

Java Architekt (ka)

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
Na rovinu, jde o prostředí neustálých změn. Budeme společně potřebovat převést nápad od koncepce k realizaci. Potřebujeme do týmu člověka, který dokáže obhájit svůj názor za pomoci pádných a promyšlených argumentů.

IT Analytik

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
V Komixu řešíme nové koncepty mobility i služeb v automotive nové generace. Jsou to často velmi intenzivní projekty, ale ta práce a její výsledky zkrátka stojí za to. Jestli zvládáte komunikovat i s top managementem, rádi vás poznáme.

IT Projektový Manažer

KOMIX s.r.o. - Mladá Boleslav
Automotive prochází dynamickým vývojem. Nové koncepty mobility vyžadují zlepšování procesů v oblasti vývoje, testování, obchodu i distribuce. Na tom všem se spolu s Komixem a top managementem zákazníka můžete podílet.