logo AMTECH, spol. s r. o.
Radek Nekarda

Radek Nekarda

Jednatel společnosti AMTECH

LinkedIn

Trh s kolaborativní robotikou ve střední a východní Evropě raketově roste a my jsme rádi, že můžeme zákazníkům pomoci s řešením jejich automatizačních požadavků. Ocenění od Universal Robots si nesmírně vážíme, protože potvrzuje správnost našeho rozhodnutí vstoupit na trh cobotů po boku nejinovativnějšího dodavatele kolaborativních technologií.

Snažíme se neusnout na vavřínech a zlepšovat naše služby prostřednictvím našeho osmičleného týmu, který neustále pracuje na prezentaci a edukaci robotických technologií ve výrobní praxi.

Nový způsob vývoje výroby plošných spojů reprezentovaný systémem DragonFly má ambici změnit převratným způsobem celý průmysl. K jeho hlavním přínosům patří rychlost prototypování a tím pádem i významné snížení celkových nákladů na vývoj, možnost utajení návrhů bez nutnosti sdílení s třetími stranami, a navrhování nových produktů, které nejsou proveditelné současnými technologiemi.

DragonFly je považována za nejinovativnější technologii ve svém oboru, například na výstavě Productronica 2017 v Mnichově získala cenu za inovaci.