logo Mainstream Technologies, s.r.o.

IT práce ve společnosti Mainstream Technologies, s.r.o.

Professional Services Consultant

Professional Services Consultant je expert naší technické podpory, který nepracuje systémově na velikých projektech, ale reaguje na směs různorodých IT požadavků našich zákazníků. Jako člen servisního týmu dostanete přidělené 1 - 2 zákazníky, kterým budete dělat support v daných technologiích. Je to skvělá příležitost naučit se pracovat lidsky s týmy u zákazníka a vést je k správným a kvalitním řešením. Kvalita a expertíza je to, za co si nás zákazníci platí.

Microsoft Security Consultant

Budou váš čekat projekty jako je nasazení Microsoft Defender Advanced Threat Protection, návrh a nasazení ochrany dokumentů pomocí Microsoft Information Protection, AD Security Assessment. Bude se jednat o menší projekty (3 - 10 dnů), střední (10 - 30 dnů) až po velké, na kterých většinou spolupracuje několik našich týmů. Střední a velké projekty mají své samostatné projektové řízení, malé projekty si budete řídit sami.

Microsoft 365 Consultant

Budete navrhovat, implementovat a migrovat ty největší on-premise řešení do Microsoft 365. Něco, na co si sáhne jenom pár lidí v republice. Budete mít přístup k nejnovějším Microsoft nástrojům a produktům jako jedni z prvních. Dále to budou projekty nasazení Teams, které se teď hodně rozmáhají.

Microsoft Security Team Leader

Tým Security má za úkol zajistit bezpečnost IT prostředí, identifikovat rizika, pomoci se zamezpečením dat, aplikací a identit v prostředí zákazníka. V portfoliu máme technologie těch nějvětších hráčů – samozřejmě je to Microsoft, ale i řešení třetích stran jako je Fortinet nebo Qualys. Půlka vaší práce bude práce s lidmi a budování vašeho týmu. Tým má dnes 2 architekty a 2 konzultanty. Cílem je rozrůst tým minimálně o další dva členy. Team Leader vede tým kompetenčně, to znamená je jakýmsi technologickým garantem řešení, které z týmu vyjdou a má dobrou znalost co který z členů týmu umí a na jaké úrovni. Jako Team Leader budete stále aktivním článkem delivery týmu jako architekt, podílet se na presales aktivitách a budete ve velice úzkém vztahu se zákazníky.