logo Rockwell Automation s.r.o.

Fran Wlodarczyk

Senior vice president, Architecture & Software Rockwell Automation

Fran Wlodarczyk - Rockwell Automation s.r.o.logo Rockwell Automation s.r.o.LinkedIn

Z příležitostí, které software společnosti Emulate3D nabízí našim zákazníkům, jsme nadšeni. Prostřednictvím možnosti digitálně prototypovat stroje a virtuálně je zavádět do provozu budou schopni zkrátit dobu potřebnou pro uvedení na trh a zlepšit provozní produktivitu.

Jde také o další investici společnosti Rockwell Automation s cílem přivést koncept Connected Enterprise k životu.

John Genovesi

Místopředseda segmentu Enterprise Accounts & Software společnosti Rockwell Automation

John Genovesi - Rockwell Automation s.r.o.logo Rockwell Automation s.r.o.LinkedIn

Jedinečnost naší nabídky spočívá v její schopnosti zlepšit způsob, jakým společnosti využívají IIoT, protože v sobě spojuje odborné znalosti profesionálů v oblasti průmyslu, technologií i výroby.

Spojujeme tedy inovativní řešení společnosti PTC s předními analytickými systémy a systémy pro řízení výroby (MOM) společnosti Rockwell Automation a výsledkem je specializované průmyslové řešení.

Dave Sharpe

Globální ředitel pro průmysl společnosti Rockwell Automation

Dave Sharpe - Rockwell Automation s.r.o.logo Rockwell Automation s.r.o.LinkedIn

Řešení FactoryTalk Brew vychází ze zakázkových řešení, která Rockwell Automation navrhla pro pivovarský průmysl za více než deset let. Ve spolupráci se společností McRae Integration jsme využili stávající moderní platformu DCS a vytvořili řešení pro konkrétní potřeby pivovarského průmyslu, které využívá webovou aplikaci, pomocí které lze nakonfigurovat sekvencování a definovat parametry pro vykazování, což pomáhá zmírnit komplikace během spuštění a provozu pivovaru.

Během spuštění lze řešení přizpůsobit nastavení jakéhokoli pivovaru s různými druhy nádrží, pivovarských kádí a zařízení na zpracování obilí. Tím se snižuje závislost na konkrétních dovednostech pracovníků a zrychluje se výroba. Obsluha strojů má také možnost návrh vytvořit a otestovat v rámci softwaru ještě před samotnou realizací.