logo Sabris CZ s.r.o.

Sabris CZ s.r.o.

Sabris je významný středoevropský systémový integrátor a dlouhodobý obchodní a servisní partner SAP a OpenText. Provozuje vlastní Centrum sdílených služeb a vícejazyčné Sabris Support centrum v režimu 24/7. Společnost nabízí inovace pro podporu digitální transformace firem a B2B komunikaci. U svých zákazníků se zaměřujeme na rozvoj jedinečných řešení ve smyslu vyšší přidané hodnoty.

Orientujeme se především na profesionální služby a poradenství, kde využívá odborné znalosti specifik průmyslových odvětví a dlouholeté zkušenosti z realizovaných projektů. Má prověřené kompetence SAP v oblasti Food, Automotive, Retail & Logistics, SAP v oblasti Human Capital Management a Enterprise Content Management řešení pro platformy OpenText a SharePoint.

V říjnu 2015 došlo k založení evropské akciové společnosti Sabris Holding SE, která prostřednictvím svých dceřiných společností v České republice, na Slovensku, v Rusku a nově vznikajícího Centra sdílených služeb (SSC – Shared Services Centrum) poskytuje služby v oblasti komplexní systémové integrace, vývoje aplikací, sdílených služeb a supportu.

V současnosti Sabris zaměstnává více než 180 zaměstnanců, máme zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Bratislavě a Moskvě. Jsme pořadatelem tradiční odborné konference DOCURIDE.

Aktuální články Sabris CZ s.r.o.