logo Sabris CZ s.r.o.

Jan Coufalík

Ředitel společnosti Sabris Solutions

Jan Coufalík - Sabris CZ s.r.o.logo Sabris CZ s.r.o.LinkedIn

S řešením S2AP for Food se zákazníci mohou spolehnout, že náš produkt je plně kompatibilní s aplikacemi SAP, využívá mezinárodní standardy a je zaručen jeho kontinuální rozvoj. Hlavní výhodou je zvýšení efektivity a snížení nákladů zdokonalením procesů v celé společnosti a jejich řízení v jednom jediném systému. V podstatě každý druhý párek v ČR je vyráběn a expedován závodem využívajícím Sabris řešení S2AP for Food.

V současné době toto řešení využívají například Kostelecké uzeniny, MASO UZENINY PÍSEK, MP Krásno či Uzeniny Příbram, aktuálně pracujeme na jeho nasazení ve slovenské společnosti Mäspoma a nově jsme zahájili spolupráci s dalšími významnými potravinářskými společnostmi v České republice a na Slovensku.

Branislav Komada

Obchodní ředitel společnosti Sabris CZ

Branislav Komada - Sabris CZ s.r.o.logo Sabris CZ s.r.o.LinkedIn

Stát v čele obchodního týmu Sabris CZ je pro mě velkou výzvou a velmi si vážím této příležitosti.

Jedním z mých hlavních cílů je posílit pozici společnosti jako lokálního lídra v poskytování IT služeb a zároveň aktivně vyhledávat nové oblasti rozvoje spojené zejména s využitím nových technologií, jako jsou SAP HANA či Cloud.

Vladimír Sýkora

Generální ředitel společnosti Sabris Holding SE

Vladimír Sýkora - Sabris CZ s.r.o.logo Sabris CZ s.r.o.

Pevně věříme, že změny v oblasti řízení obchodních aktivit přinesou Sabrisu další možnosti spolupráce s nadnárodními společnostmi, pomohou nám se lépe soustředit na jednotlivé segmenty trhu a celkově přispějí k plné spokojenosti našich zákazníků.