logo Safetica Technologies s.r.o.

IT práce ve společnosti Safetica Technologies s.r.o.

Backend Developer

Baví tě budování škálovatelné infrastruktury? Jsi nadšenec do architektury a ovládáš C# a DB? Prozatím běžíme na serverech zákazníků, ale cloud nás nemine. Potřebujeme nejen pracovité ruce, ale především nový mozek a nový pohled na věc.

Support Engineer

Zajímají tě produkty zaměřené na bezpečnost dat, nebojíš se prezentovat své know-how partnerům a rád pomůžeš s integrací našeho produktu přímo u zákazníka? Neváhej a přidej se k českému technologickému startupu - přidej se k Safetica.

Full-Stack Developer

Psát jen tak nějaký web tě neláká, ale zapojit se do vývoje aplikace s jasným cílem a přínosem, to je jiné kafe? Víš jak si poradit s rychlostí načítání webu. Než použít desktopové komponenty UI, upadla by ti ruka. Ani server pro tebe není ...

MacOS Developer

Hledáme milovníky hlavolamů a nakousnutých jablek. Umíme chránit data v Microsoftím prostředí, ale teď nás čeká vymyslet to znova pro macOS. No a potřebujeme pomoc. Nechceme nikoho učit programovat, ale vůbec nevadí, pokud jdeš z Windows nebo ...

Mobile Developer

Jsi nadšenec do vývoje na mobilních platformách? Chceš se podílet na vývoji jedinečného řešení, které pomáhá firmám chránit data? U nás máš možnost pracovat na moderní technologii, technických výzvách a dostaneš prostor pro rozvoj vlastních nápadů.
Acronis True Image 2019