logo Safetica Technologies s.r.o.

IT práce ve společnosti Safetica Technologies s.r.o.

Frontend Web Developer - Global Cybersecurity platform

Dejte přitažlivou tvář unikátnímu českému bezpečnostnímu produktu - DLP (Data Loss Prevention). Pomozte nám ho vyvinout tak, aby bylo samovysvětlující, jednoduché a firmy na jeho správu nepotřebovali IT oddělení – prostě pravý Software-as-a-Service. Chraňte s námi data firmám po celém světě, doručíme ho pak na 5 kontinentů, do 90 zemí!

Mac/Linux Developer pro Cyber-security (DLP)

Chraňte Mac před úniky dat. Podílejte se na vývoji unikátního macOS auditoru a DLP (Data Loss Prevention), které monitorují tok dat ve firmě a umí je ochránit. Cybersecurity pro Mac zvládá jen pár firem na světě a vy můžete být u toho.

Chief Product Officer

Vlastní software pro kybernetickou bezpečnost obsluhující přes 110 trhů, přechod na cloud a SaaS a s tím spojená změna produktu i business modelu. Větší výzvu teď v Brně nenajdete!

QA Engineer - přidejte se do jednoho z nejlepších QA týmů v Brně

Podílejte se na vytváření prostředí na ověřování kvality Data Loss Prevention a pomozte programátorům s releasem. Vytvářejte vlastní nástroje pro testování a přineste své zkušenosti. Inovujte a vylepšujte, jak je to podle vás nejlepší a kryjte záda unikátnímu bezpečnostnímu řešení. Pozice je vhodná i pro juniory.

C# Developer pro Data Loss Prevention - přesun z On Premise na SaaS

Zapojení multiplatformní ochrany, strojového učení a rozvoj škálovatelnosti. Výzva pro zkušené programátory C#, kteří chtějí být při přesunu unikátního DLP z On Premise na SaaS.