logo Sprinx Systems, a.s.

IT práce ve společnosti Sprinx Systems, a.s.

Web designer

Tvorba portálových a e-commerce řešení jako jsou např. naše projekty pro Teta drogerie, Mountfield, EMOS a další. Budeš mít na starost product design pro naše řešení a implementaci grafického návrhu do UI webových aplikací.

Front-end Developer - ReactJS

Budeš součástí týmu, který se zabývá vývojem SprinxCRM, nebo se můžeš vydat směrem vývoje e-commerce a portálových řešení. Budeš vyvíjet front-end našich aplikací/webových řešení.

Key Account Manager - Pharma

Aktivní prodej produktů a IT řešení pro oblast farmacie, rozvíjení vztahu se stávajícími zákazníky, příprava podkladů, smluv, obchodních prezentací a výběrových řízení, identifikace potřeb zákazníka, průzkum tržních příležitostí.

Account Manager/Consultant

Do našeho oddělení Account managementu a consultingu hledáme obchodníka, který bude mít za cíl rozvíjet dlouhodobý vztah s klientem, který dokáže identifikovat obchodní příležitost a prodat navrhované řešení.

Tester SW

Funkční a uživatelské testování webových aplikací, příprava a realizace testovacích plánů a scénářů, reporting, komunikace s vývojáři a vedoucím projektu, testování uživatelské přívětivosti a použitelnosti webových aplikací.
AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj