logo TTC TELEPORT, s.r.o.

TTC TELEPORT, s.r.o.

TTC TELEPORT, s.r.o. vlastní dvě datová centra na území hlavního města Prahy. DC1 v lokalitě Tiskařská je provozováno a rozšiřováno od roku 2001. DC2 v lokalitě Sazečská je v provozu od listopadu 2015. Datové centrum DC2 je největším a nejmodernějším datovým centrem ve střední a východní Evropě, vyhovuje nejnovějším standardům. Zároveň s výstavbou začala certifikace Uptime Institute TIER III.

TTC TELEPORT existuje jako obchodní značka na trhu kolokačních služeb od roku 2001. Kolokační, datové centrum, nebo také telehouse, nejdříve provozovala společnost TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. zabývající se výzkumem a výrobou telekomunikačních zařízení. Samostatná společnost TTC TELEPORT, s.r.o., byla založena 1. 10. 2012 formou odštěpení od společnosti TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. Společnost je součástí skupiny TTC HOLDING.

TTC TELEPORT je držitelem řady certifikací kvality managementu v oblasti Poskytování ICT služeb včetně kolokace. Jde mj. o certifikát ISO 9001:2009, který řeší používání procesního přístupu při vytváření, implementaci a zvyšování efektivnosti systému managementu kvality s cílem zvýšit spokojenost zákazníka prostřednictvím plnění jeho požadavků.

Aktuální články TTC TELEPORT, s.r.o.

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou