logo ABRA Software a.s.

Jaroslav Řasa

Zakladatel společnosti ABRA

Jaroslav Řasa - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Provedli jsme významný krok ve vývoji našeho softwaru. Informační systémy ABRA G3 a ABRA G4 jsme spojili do jednoho produktu s názvem ABRA Gen. Ten již v základu obsahuje důležité nástroje moderního ERP systému pro zvýšení produktivity práce. Uživatelé ABRA G4 s přechodem na ABRA Gen mají automaticky k dispozici rozhraní API.

Všichni stávající zákazníci pak v rámci novinky získají bez dalších poplatků nástroje Automatizační server, Webové služby a agendy Schvalování dokladů a E-maily a interní vzkazy. Připravili jsme tak pro naše zákazníky benefity v celkové hodnotě až 100000 Kč.

Martin Jirmann

Generální ředitel společnosti ABRA Software

Martin Jirmann - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Manažeři tak mají v reálném čase přehled o podstatných věcech, které se dějí ve firmě, i když se nachází mimo kancelář - stačí se jen podívat na hodinky.

Podnikové aplikace, cloudové řešení a analýza prostřednictvím nástrojů Business Intelligence patří v oblasti ERP systémů k současným trendům.

Jaroslav Řasa

Zakladatel společnosti ABRA

Jaroslav Řasa - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Jízda na kole není pouhou dopravou, ale určitou formou meditace. Často nás při ní napadne řešení problému, se kterým jsme se dlouho mořili. Jízda na kole nám tak pomáhá jak ke zlepšení naší kondice, tak ke zlepšení našich produktů a služeb.

Zážitky z cesty a myšlenky, které nám přivane vítr svištící kolem uší, přetavíme do nápadů, kterými posléze zpříjemníme jízdu i našim klientům.

Jaroslav Řasa

Zakladatel společnosti ABRA

Jaroslav Řasa - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Jde mi o spojení sil českých výrobců ERP pro zahraniční expanzi. Myslím, že umění našich specialistů si zaslouží účast ve světové soutěži. Tvůrci FlexiBee do našeho týmu jednoznačně patří. Oceňuji jejich schopnost vizionářství, vytrvalosti a odvahy, se kterou dovedli svou firmu na první místo on-line systémů v ČR.

Spojení v nejbližší budoucnosti přinese domácím i světovým zákazníkům přehledné podnikové informační systémy, dostupné on-line přes internet z cloudu i off-line pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac OS X, Linux, Android a iOS. Spojení mi dává smysl i lidsky, s kolegy z FlexiBee se výborně spolupracuje. Myslím, že to je v životě nesmírně důležité.