logo

ADT uvádí na trh nový typ zabezpečovacího systému

Společnost ADT Security Center vstupuje na trh s novým produktem. Systém Domonial ochrání firmy i domácnosti ...

Společnost ADT Security Center, přední světový poskytovatel služeb v oblasti monitoringu a bezpečnosti, uvádí na trh nové zabezpečovací zařízení "Domonial", které je určeno k ochraně majetku a osob.

"Domonial je moderní zabezpečovací systém, jež využívá bezdrátovou komunikaci mezi detektory pohybu, kouře, otevření dveří i ovládacími prvky" představuje novinku v produktovém portfoliu divizní ředitel ADT Security Center Ing. Vratislav Svatoň. "Tento zabezpečovací systém je vhodný jak pro domácnosti, tak i k ochraně firemních objektů."

Domonial lze jednoduše a levně instalovat do nových i stávajících objektů, samozřejmostí je dálkové sledování narušení objektu. "Uvedení na trh doprovázíme velice zajímavou akční nabídkou," doplňuje obchodní ředitel Ing. Josef Kroupa. "Akční nabídka zahrnuje tři měsíce monitoringu zdarma a akční prodejní ceny systému Domonial, které zpřístupní široké veřejnosti možnost zabezpečení. Zákazník si totiž bude moci vyzkoušet střežení (monitorování) domácnosti nebo firmy prostřednictvím našeho profesionálního monitorovacího centra (pultu centralizované ochrany) bez jakýchkoliv nákladů."

Článek ze dne 26. května 2009 - úterý

Další články od ADT Security Center s.r.o.

ADT uvádí na trh nový typ zabezpečovacího systému