logo

InTouch CRM s podporou WebDAV

S dokumenty v CRM můžete nyní pracovat stejně pohodlně, jako kdyby byly na vašem lokálním pevném disku. Dokumenty InTouch CRM si můžete připojit jako virtuální disk ve svém operačním systému.

Webové aplikace, jako je např. InTouch CRM, mají spoustu výhod. Při práci s dokumenty většinou zrovna neexcelují. Je to dáno použitou technologií. Web je postaven na rychlém přenášení krátkých stránek mezi serverem a prohlížečem. Dokumenty jsou obvykle větší, je třeba je otevírat v kancelářských aplikacích a upravovat. Způsob práce, při kterém musíte dokument pro úpravu stáhnout na svůj počítač, tam jej upravit a znovu nahrát zpět do aplikace, se často ukazoval jako nevyhovující.

Virtuální disk

V nové verzi InTouch CRM 3.6 jsme se pokusili přijít s elegantním řešením pomocí technologie WebDAV. Tato technologie umožní připojit vzdálený virtuální disk do operačního systému tak, že vypadá, jako by byl běžný lokální pevný disk. Můžete pak bez problémů otevírat dokumenty na virtuálním disku, editovat je a znovu ukládat. Úprava dokumentů nebo práce s větším množstvím dokumentů se výrazně zjednoduší.

Více o WebDAVu

Technologie WebDAV má občas problémy s kompatibilitou, nicméně pokusili jsme se naši podporu v InTouch CRM vyladit natolik, aby byla dobře použitelná v systémech Windows, Mac OS X a Linux.

Další články k tématům - CRM - InTouch - Linux - Mac - WebDAV

Článek ze dne 5. října 2010 - úterý

Další články od Anneca s.r.o.

InTouch CRM s podporou WebDAV

Nová verze InTouch CRM 3.4