logo ATLAS.CZ a.s

Emailová schránka Atlasu dostupná přes Vodafone Live

Společnosti Vodafone ČR a Atlas.cz uzavřely dohodu o zpřístupnění e-mailových schránek přes mobilní portál Vodafone live! Zákazníci tak získávají pohodlný a rychlý přístup ke své e-mailové schránce na Atlasu přímo ze svého mobilního telefonu.

"Po Seznamu.cz je Atlas v pořadí druhým internetovým portálem, jehož emailovou schránku můžou naši zákazníci využívat přes Vodafone live!,“" říká viceprezident marketingu českého Vodafonu Chris Robbins a dodává : "Kromě jednoduchého přístupu je největší výhodou služby především fakt, že zákazníci neplatí za stažená data nebo dobu připojení, jak je tomu u jiných datových služeb, ale denní, týdenní nebo měsíční paušál. Transparentní a jednoduchá cenová politika je jedním z hlavních strategických pilířů, díky kterým měníme pravidla pro zákazníky, zpřístupnění e-mailové schránky přes Vodafone live! vyjde zákazníky na 45 Kč za měsíc."

"Přístup k internetovým službám přes mobilní telefon je výhodou, kterou objevuje stále větší část zákaznické a uživatelské veřejnosti. Společné řešení Atlasu a Vodafonu tak přináší na český trh službu s uživatelsky oblíbeným obsahem, jednoduchým ovládáním a snadnou dostupností," uvádí generální ředitel Atlas.cz, Pavel Doležal.

E-mail má na portálu Vodafone live! téměř stejné uživatelské rozhraní jako na Atlasu a jednoduché řešení bez složitého nastavování telefonu, které ocení zejména běžní uživatelé preferující jednoduchost řešení a transparentní cenovou politiku. Vše je díky Atlasu i portálu Vodafone live! připravené pro okamžité použití.

Díky nové službě zákazníci na Vodafonu live! získají :

Zákazník nemusí nic aktivovat, pouze stisknutím tlačítka Live! se připojí na portál Vodafonu a přihlásí se do své e-mailové schránky na Atlas.cz.

Přes Vodafone live! je možné číst, editovat, odpovídat, přeposílat a mazat e-maily; pracovat s přílohami podle typu telefonu a založit si novou schránku na Atlasu.

Článek ATLAS.CZ a.s ze dne pondělí 1. října 2007

Další články od ATLAS.CZ a.s