logo

BLESKmobil levné volání bez zbytečných doplňkových služeb

Jednoduchý ceník služeb a levné volání - od 7.11. 2011 nabídne virtuální operátor BLESKmobil předplacené volání a SMS určené pro každého, kdo stojí především o jednoduchost a nízkou cenu bez doplňkových služeb.

BLESKmobil je tzv. virtuální mobilní operátor, bez vlastní infrastruktury, který využívá síť jiného operátora - v tomto případě GSM síť Telefónica Czech Republic. BLESKmobil začíná nabízet své služby od 7.11. 2012.

Ceník služeb BLESKmobil:

Všechny ceny jsou vč. DPH, účtování 60 + 1

Kredit lze u BLESKmobil dobíjet prostřednictvím dobíjecích kupónů v hodnotě 250 Kč, dostupných v prodejní síti denního tisku či na terminálech Sazka. Nabídka dobíjecích kanálů se bude dále rozšiřovat, v nejbližší době například o pobočky České pošty.

Pořídit si služby BLESKmobil je snadné a pohodlné - stačí si v síti více než šesti tisíc prodejen denního tisku (trafiky, supermarkety, benzinové pumpy atd.) označených samolepkou "Zde v prodeji BLESKmobil" zakoupit SIM kartu tohoto nového operátora. BLESKmobil poskytuje i možnost zachování současného telefonního čísla - od stávajícího operátora ho lze jednoduše převést (portace čísla).

BLESKmobil nabízí jednoduchý předplacený tarif s voláním za 2,50 Kč za minutu a SMS za 1,50 Kč. Tyto ceny platí ve všední dny i o víkendu, a to ve špičce i mimo špičku. Většina lidí nepotřebuje širokou nabídku doplňkových služeb, dotované mobilní telefony nebo značkové prodejny - a ani o ně nestojí. BLESKmobil je pro ně optimální řešen - žádné zbytečné "nesmysly", pouze volání a SMS za nejnižší cenu na trhu.

K obsluze svého účtu budou zákazníci BLESKmobil využívat propracovanou hlasovou či internetovou samoobsluhu. V rámci samoobsluhy budou zákazníci BLESKmobil provádět všechny úkony spojené s nastavením a kontrolou svých služeb.

Samoobsluha BLESKmobil umožní:

Zákazníci prostřednictvím webové samoobsluhy mohou také požádat o přenesení svého telefonního čísla od stávajícího operátora k BLESKmobil. Hlasová samoobsluha je dostupná zdarma po vytočení *61, internetová samoobsluha má adresu bleskmobil.cz/samoobsluha a je dostupná z počítačů i z telefonů připojených k internetu.

Vzhledem k jednoduchosti a přehlednosti služeb lze očekávat, že zákazníkům bude pro správu jejich služeb plně stačit internetová a hlasová samoobsluha. Pokud si přesto bude zákazník přát hovořit s operátorem, bude moci využít linku 267267061. Poplatek za jeden hovor s operátorem je 20 Kč.

"Hledali jsme vhodného partnera, který zajistí vysoký standard poskytovaných služeb - a zvolili jsme společnost Telefónica Czech Republic s podle nás nejlepší sítí v České republice", vysvětluje Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ, které BLESKmobil provozuje.

"Telefónica jako první na českém trhu poskytla svou síť virtuálnímu operátorovi. Těší mě, že se jím stal právě BLESKmobil. Naši síť tak budou od 7.11. 2012 využívat jak zákazníci O2, tak i klienti BLESKmobil", upřesňuje Felix Geyr, ředitel pro strategii a rozvoj podnikání společnosti Telefónica Czech Republic.

Další články k tématům - 267267061 - GSM - infrastruktura - kredit - operátor - SIM - SMS - telefonie - Libuše Šmuclerová - Felix Geyr

Článek ze dne 31. října 2012 - středa

Další články od Ringier Axel Springer CZ a.s.

BLESKmobil levné volání bez zbytečných doplňkových služeb