logo Bohemiasoft s.r.o.

mojeID nasazeno do všech e-shopů Bohemiasoft

Víc než 3300 malých a středních e-shopů, které využívají systémy provozované společností Bohemiasoft, podporuje přihlašování pomocí mojeID. Zákazníci těchto obchodů se založenou mojeID identitou tak nyní mohou nakupovat, aniž by museli vyplňovat objednávkové formuláře.

V České republice je v systémech Bohemiasoft aktivně provozováno přes 3300 elektronických obchodů s celkovou nabídkou více než 3 milionů produktů z nejrůznějších oblastí. Měsíčně tyto obchody evidují zhruba 55 tisíc objednávek od 48 tisíc unikátních zákazníků.

Přes mojeID je možné se na těchto e-shopech přihlásit v sekcích Registrace, Přihlášení a Objednávka.

"Jen desetina těchto zákazníků je ale v některém z e-shopu zaregistrována, ti ostatní při nákupu musí pokaždé vyplňovat své osobní údaje potřebné k realizaci objednávky. Proto jsme se rozhodli mojeID do e-shopů našich zákazníků implementovat - věříme, že jde o užitečné řešení, které může našim klientům přinést zajímavou konkurenční výhodu," říká Jaroslav Hansal, jednatel společnosti Bohemiasoft.

"Informace o tomto kroku Bohemiasoft nás velmi potěšila. Doufám, že bude inspirovat další poskytovatele služeb k podpoře mojeID, a tedy ke zvyšování uživatelského komfortu na internetu," doplnil Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.

Sdružení CZ.NIC, které službu mojeID letos v říjnu spustilo, zároveň uvolnilo moduly pro snadnou implementaci mojeID v opensource e-shopových řešeních PrestaShop a Zen Cart.

Článek Bohemiasoft s.r.o. ze dne středa 15. prosince 2010

Další články od Bohemiasoft s.r.o.

mojeID nasazeno do všech e-shopů Bohemiasoft