logo Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o.

Cleverlance v Zinnov breakout zóně pro globální trh podnikového softwaru

Cleverlance se začíná výrazně prosazovat zejména v bankovním, telco a automotive segmentu - to potvrzuje svým umístěním ve studii globální poradenské společnosti Zinnov, kterou využívají manažeři v jednotlivých odvětvích při výběru svých partnerů a dodavatelů po celém světě.

Studie, která se zaměřuje na oblast managementu a strategie, analyzuje přes 60 předních světových poskytovatelů služeb na trhu a hodnotí více než 30 parametrů včetně lidského kapitálu, přístupu k inovacím, infrastruktury, schopností nebo vyspělosti služeb.

Celkový výsledek studie ukazuje, že výdaje na vývoj softwaru budou i nadále součástí celkových výdajů na výzkum a vývoj, zejména jako reakce na COVID-19, přičemž podniky budou investovat značné prostředky do pěti klíčových témat.

Klíčová témata:

  1. Služby na dálku ve všech oblastech lidských interakcí - tzv. Tele Everything
  2. Rozvoj možností bezkontaktních nákupů
  3. Integrovaný pohled na data v organizaci - Digital Thread
  4. Inteligentní pracoviště
  5. Nová generace IoT

"Cleverlance nabízí svým zákazníkům v Evropě i ve světě komplexní služby. Pomáháme jim dosáhnout lepších výsledků, například inovacemi jejich procesů, navrhováním a vývojem nových produktů, nebo zvyšováním efektivity jejich obchodních služeb. Aktivně se tak již řadu let prosazujeme v oblasti digitalizace a jsme hrdí na to, že Zinnov to celosvětově potvrzuje," říká Petr Štros, generální ředitel společnosti Cleverlance.

"Cleverlance prokázala vynikající a stabilní výkon v oblasti vývoje podnikového softwaru a IT služeb, zejména v bankovním, telekomunikačním a automotive segmentu. Společnost byla uznána jako rozvíjející se globální hráč v hodnocení Zinnov Zones 2020 ER&D Services," doplňuje Sidhant Rastogi, Managing Partner ve společnosti Zinnov.

Zóny Zinnov

Společnost Zinnov každoročně zveřejňuje svou zprávu Zinnov Zones, která hodnotí globální poskytovatele služeb na základě jejich kompetencí, schopností a úspěchu na trhu.

Od roku 2009 se Zinnov Zones (dříve známé jako GSPR - Global Service Provider Ratings) staly jednou z nejdůvěryhodnějších zpráv na celém světě, a to jak pro podniky, tak pro poskytovatele služeb, aby lépe porozuměly ekosystému dodavatele napříč různými doménami, jako jsou Digitální transformace, ER&D Services, IoT, RPA a Média a zábava.

Již podvanácté nyní Zinnov vyhodnotil poskytovatele služeb z hlediska v oblasti Výzkumu a vývoje (ER&D).

O společnosti Zinnov

Společnost Zinnov, která byla založena v roce 2002, je globální poradenská firma v oblasti managementu a strategií. Pobočky má v Santa Claře, Houstonu, Bangalore, Gurgaonu a Paříži.

Za posledních 18 let úspěšně spolupracovala s více než 250 společnostmi z Fortune 500 a technologickými firmami. Výsledkem byly pro její klienty užitečné informace s přidanou hodnotou jak v oblasti zisku, tak optimalizace.

Se svým týmem zkušených konzultantů, odborníků a výzkumných profesionálů poskytuje Zinnov poradenství klientům z různých odvětví, a to včetně oblasti vývoje podnikového softwaru, bankovnictví a pojišťovnictví, zdravotnictví, automotive, retailu a telekomunikací v USA, Evropě, Japonsku a Indii.

Článek Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o. ze dne čtvrtek 4. února 2021

Další články od Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o.

Cleverlance v Zinnov breakout zóně pro globální trh podnikového softwaru

Nový intranet v cloudu pro síť prodejen Albert

Nová aplikace Mobilní banka Business KB