logo

Mobilní telefon je vynikající pomocník, ale někdy i zlý pán

Pomůže nová aplikace Black & White Guard od CMI Technologies snížit počet rozvodů ? Společnost CMI Technologies, spol. s r.o. uvádí na trh novou užitečnou aplikaci Black & White Guard pro mobilní telefony Nokia.

Jak se již mnozí majitelé mobilních telefonů přesvědčili, mobilní telefon je vynikající pomocník, ale mnoha lidem dokáže během okamžiku změnit klidný život v peklo. Stačí malá nepozornost a důvěrná informace ze SMS zprávy nebo informace o důvěrném telefonním hovoru se dostane do nepovolaných rukou a je zle.

"SMS zprávy bývají nejčastější příčinou prozrazení manželské nevěry," píše MUDr. Radim Uzel, CSc. I na půdě parlamentu už SMS zprávy vykonaly své. Rozhodně však nemusí jít jenom o manželskou nevěru nebo parlament.

Mobilní aplikace Black & White Guard toto riziko minimalizuje. Uklidí za Vás důvěrné SMS zprávy a informace o důvěrných telefonních hovorech, a hlavně, nikdy nezapomene uklidit !

Jak Black & White Guard pracuje ? Základem jeho činnosti je White List, tedy seznam telefonních čísel, který identifikuje všechny důvěrné SMS zprávy a telefonické hovory. Tyto zprávy a informace o telefonních hovorech Black & White Guard smaže a uloží do trezoru, ve kterém si je uživatel může prohlédnout. Přístup do trezoru je chráněn heslem.

Málokdo ví, že v lepších telefonech se informace o uskutečněném telefonickém hovoru, nebo poslané, či přijaté SMS zprávě ukládají ve dvou na sobě nezávislých seznamech. Zprávu sice smažete, ale zkušenější uživatel velmi snadno najde informaci o jejím zaslání v druhém seznamu.

Aplikace také pracuje s Black listem, který umožňuje automaticky mazat SMS zprávy a odmítat hovory z nežádoucích telefonních čísel. Odtud název programu - Black & White Guard.

Samozřejmostí je možnost nastavit automatické uzamykání klávesnice telefonu.

Vynikajícím rysem aplikace je maximálně zjednodušená obsluha, díky které je dobrým a užitečným pomocníkem. Black & White Guard je prozatím dostupný pro telefony Nokia s operačním systémem Symbian 3rd Edition, které patří mezi nejrozšířenější mobilní telefony.

Další články k tématům - aplikace - Black - CMI - důvěrné - Guard - informace - mobilní - Nokia - SMS - telefony - White - zprávy - Radim Uzel

Článek ze dne 5. února 2009 - čtvrtek

Další články od CMI Technologies, spol. s r.o.

Mobilní telefon je vynikající pomocník, ale někdy i zlý pán