logo

12612: Informační linka pro Živéfirmy.cz

Společnost Databox - provozovatel portálu Živéfirmy.cz, spustila poskytování informací o firmách a službách na nové celostátní informační lince 12612. Informace na telefonním čísle 12612 jsou poskytovány zdarma a volání na tuto linku je zpoplatněno jako při volání na klasickou pevnou telefonní linku.

Na rozdíl od konkurenčních informačních služeb platí na infolince 12612 tarif volání na pevnou linku, bez jakýchkoli zvýšených tarifikací. Celostátní infolinka 12612 je dostupná bez omezení prostřednictvím všech telekomunikačních operátorů v České republice.

"Cílem je poskytovat službu, která na rozdíl od konkurence není zpoplatněna zvýšenými tarify, jež jsou volajícímu účtovány už jen za to, že se někam dovolá. Chceme provozovat dostupnou službu na snadno zapamatovatelném čísle pro všechny, kteří hledají informace o firmách a službách v České republice," uvádí Michael Bradík, marketingový a produktový ředitel společnosti Databox.

Operátorky linky 12612 mohou vyhledávat kontakty na firmy podle názvu, oborů činnosti i dalších kritérií. Vedle konkrétní firmy Vám operátorky vyhledají třeba i více firem v rámci požadovaného oboru nebo další doplňující informace o firmách. Kromě telefonních čísel se může jednat o e-maily, webové stránky, kontaktní osoby nebo podrobnější popisy k oborům činnosti.

Další články k tématům - 12612 - celostátní - infolinka - informace - kontakty - zdarma - Michael Bradík

Článek ze dne 15. září 2010 - středa

Další články od DATABOX s.r.o.

12612: Informační linka pro Živéfirmy.cz