logo

Develop je v první pětici největších prodejců multifunkcí v Česku

Develop má za sebou úspěšný rok - hospodářské výsledky za rok 2010 ukazují, že se společnost zařadila mezi pět nejvýznamnějších prodejců tiskových a kopírovacích strojů v České republice. Oproti minulým rokům se tak značce Develop podařilo svůj podíl na trhu navýšit.

Develop patří mezi přední domácí dodavatele nejmodernější kancelářské kopírovací techniky - od malých stolních kopírek, až po velkoobjemové tiskové a kopírovací systémy. Navzdory krizi a ekonomickým turbulencím se společnosti za loňský rok podařilo navýšit celkový podíl na trhu ze 4,2 % na 5,4 %.

Stroje Develop můžeme rozdělit celkem do čtyř segmentů:

  1. černobílé multifunkce A3
  2. barevné multifunkce A3
  3. černobílé produkční stroje
  4. barevné produkční stroje

V případě všech prodaných černobílých strojů A3 si společnost drží celkovou sedmou příčku, což znamená, že si získala 4,2 % trhu a celkový počet prodaných strojů přesáhl číslo 290. V prodeji barevných zařízení A3 se Develop drží na pátém místě. V přepočtu na procenta tak pokrývá 6,8 % českého trhu, což činí přes 430 reálně prodaných zařízení ročně.

Nově společnost Develop zaměřila své prodejní a podpůrné aktivity i na segment produkčních strojů, ve kterém si v porovnání s rokem předcházejícím ukousla hned o 5,8 % trhu více. Současně společnost rozšiřuje své aktivity v segmentu A4 multifunkcí - v letošním roce na český trh přichází hned se dvěma produktovými novinkami.

Celkový roční obrat společnosti v roce 2010 přesáhl 106 mil. Kč.

Další články k tématům - A3 - A4 - multifunkce - tisk

Článek ze dne 7. června 2011 - úterý

Další články od DEVELOP - výhradní zastoupení pro ČR