logo

Za vysloužilý elektrospotřebič dárek

Den životního prostředí v O2 žlutých lázních. Pod záštitou pražského primátora Pavla Béma proběhne v sobotu 6. června od 13 do 19 hodin zábavné odpoledne, jež pro Pražany přichystala nezisková organizace EKOLAMP, která se věnuje zpětnému odběru vysloužilých osvětlovacích zařízení.

Cílem akce je pobavit a informovat. Široká veřejnost by se měla dozvědět o možnostech recyklace elektroodpadu, který by neměl končit v popelnicích, protože obsahuje látky nebezpečné pro životní prostředí i pro lidské zdraví.

"V O2 žlutých lázních představí své aktivity vedle EKOLAMPu i další ekologicky zaměřené společnosti - ASEKOL, ELEKTROWIN, ECOBAT, EKO-KOM a TEREZA," říká hlavní organizátorka akce Zuzana Křenková ze společnosti EKOLAMP. :Každý návštěvník, který v sobotu odpoledne donese na O2 žluté lázně vysloužilý drobný elektrospotřebič, např. fén, mobilní telefon nebo úspornou zářivku, obdrží při vstupu dárek," slibuje Křenková. Pro rodiny s dětmi je připraven rozsáhlý doprovodný program, jako je lukostřelba, trampolína, hrnčířský kruh, předvádění dravců, autodráha, ekojarmark či různá taneční vystoupení. Hlavní hudební atrakcí bude show skupiny Děda Mládek - Ilegal band.

Další články k tématům - dárek - ekolamp - elektrospotřebič - O2 - Zuzana Křenková

Článek ze dne 2. června 2009 - úterý

Další články od EKOLAMP s.r.o.