logo

Stylové hodinky NOON Copenhagen s netradičním zobrazením času

Hodinky NOON Copenhagen přicházejí s netradičním způsobem zobrazení času - měnící se ciferník s technikou rotujících průhledných a barevných kotoučků. Jedinečné a důmyslná technologie tak otevírá novou dimenzi pro odečítání času.

Dánská společnost NOON Copenhagen se při vývoji svých hodinek velmi hluboce zamyslela na způsobem zobrazení času. Každý zná klasické ciferníky s ručičkou pro minuty a hodiny. Známe také digitální hodinky s hranatými a osvětlenými číslicemi.

Revoluční funkce a interpretace hodinek není ale vše. Design a móda jsou rovněž velmi důležité prvky. Proto NOON Copenhagen spolupracuje s designérem Henrikem Sorigem (známý designér spolupracující i s Bang & Olufsen), který dokonale spojil novou myšlenku rotujících kotoučků s prvotřídními materiály jako kůže, titan, hladký silikon či ocel, při vývoji těchto hodinářských šperků.

Kolekce hodinek NOON Copenhagen je mnohočetná - nabídka trendy hodinek v pestrých barvách, funky-sport design, ale i klasické skandinávské pánské i dámské modely.

Technologie na straně jedné, vývoj na straně druhé, to jsou prvky, které se podařilo splnit společnosti NOON Copenhagen jako jediné.

Hodinky NOON upoutají designem, jsou funkční, stylové a vezou se na vlně modních trendů.

Při vývoji nových modelů je kladen důraz na souhru barev, trendů a vzorů.

Další články k tématům - ciferník - Copenhagen - design - stylové hodinky - vývoj

Článek ze dne 7. března 2012 - středa

Další články od ONE Vision s.r.o.