logo Faraday Grid Czech s.r.o.

Matthew Williams

Zakladatel společnosti Faraday Grid

Matthew Williams - Faraday Grid Czech s.r.o.logo Faraday Grid Czech s.r.o.LinkedIn

Náš Exchanger není jen transformátor, ale je to systém s širokým dopadem - je to hardware, firmware a software v jednom. Máme pod kontrolou efektivní hodnoty napětí, dokážeme odstranit harmonické zkreslení a udržet rovnováhu mezi jednotlivými fázemi. V tuto chvíli potřebujete asi pět nebo šest různých zařízení, abyste obsáhli to, co zvládne Exchanger, což je samozřejmě daleko dražší.

Energetika je globální segment a tak se nezaměřujeme jen na Spojené království nebo Severní Ameriku, chceme mít globální dosah a Evropa je pro nás velice důležitá. Jako firma rychle rosteme a hledáme způsoby, jak se rozšiřovat. Energetika se stává decentralizovanější, je více orientovaná na zákazníka a míří k dekarbonizaci.

Vidíme nástup obnovitelné energie, což bude vyžadovat změny v samých základech systému, například využívání baterií. Odhadnout, jak se bude odvětví dál vyvíjet je složité a je možné, že některé technologie, které se v budoucnu uplatní, ještě ani nebyly vynalezeny.

Andrew Scobie

Generální ředitel společnosti Faraday Grid

Andrew Scobie - Faraday Grid Czech s.r.o.logo Faraday Grid Czech s.r.o.LinkedIn

Faraday Grid pokračuje v rychlém růstu a jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo otevřít první inovační centrum v kontinentální Evropě. Naše nové týmy v České republice přináší do Faraday Grid rozsáhlé zkušenosti a znalosti v nových oblastech, které nám pomohou naplnit náš cíl, kterým je čistá a dostupná energie pro každého.

Společně sdílíme strategii a kulturu a jsem potěšen, že se nám daří posilovat naše kapacity a služby pro zákazníky.