logo GAUZY,s.r.o.

VMware profesionálně z datového centra

S využitím služby VMware Hosting od GAUZY s.r.o. získáte flexibilní prostředí pro Vaši firemní infrastrukturu. Se službou tak máte zajištěn nejen škálovatelný výkon, ale i snadnou přenositelnost. GAUZY je první VMware Solution Provider Partner v ČR a východní Evropě.

Virtualizace přináší společnosti nezávislost a možnost pružně reagovat na obchodní požadavky díky rychlému zřízení nových aplikací a systémů bez nutnosti zřizovat pro každou aplikaci vyhrazený fyzický server. Pomocí virtualizace je možno provozovat na jednom fyzickém serveru více virtuálních serverů. Díky tomu je možné redukovat počet fyzických serverů a získat velké úspory při celkových nákladech na vlastnictví virtualizované infrastruktury.

Implementace řešení virtualizace

Investice do nových technologií a řešení vyžadují zodpovědnost a precizní plánování tak, aby vlastní investice mohla být pozitivně ohodnocena. Systémový Architekt GAUZY navrhne vhodné řešení a produkty podle konkrétních potřeb cílů zákazníka a výsledků technického šetření a vyhodnocení stávající infrastruktury.

Hostované řešení virtualizace firemní infrastruktury

Alternativou k vlastnímu řešení virtualizace nebo jejím vhodným doplňkem je řešení virtualizace od poskytovatele služeb z profesionálního datového centra. Není nutné tak provádět rozsáhlé investice do řešení virtualizace a podpůrných systémů pro zajištění vysoké dostupnost a dohledu. Díky snadné přenositelnosti obrazů serverů můžete kombinovat řešení virtualizace vlastní s řešení u poskytovatele služeb.

Virtualizovanou infrastrukturu pro firemní aplikace, systémy a data je možné si pronajmout jako službu profesionálního datového centra GAUZY. Se službou VMware Hosting získáte vysoce škálovatelnou a flexibilní infrastrukturu počínaje od jednoho serveru až po desítky virtuálních serverů.

Výhody hostovaného řešení GAUZY :

Správa operačních systémů a podpora aplikací

Doplňkovou součástí služby VMware Hosting je instalace, dohled a aktualizace zákaznických systémů a aplikací podle individuální znalostní báze a standardních procedur.

Finanční úspora

Díky efektivnějšímu využití hardwarových prostředků, flexibilitě a skutečné konsolidaci hardware serverů a úložišť je dosaženo významné finanční úspory na provozních nákladech při současném zvýšení kvality služby a dostupnosti Vašich aplikací.

Výhodné licencování Microsoft

Díky licencování Microsoft SPLA, založeném na měsíčních platbách pouze za skutečně odebrané licence, platíte jen za uživatele nebo procesory, které jste za daný měsíc skutečně používali. Nemusíte tak kupovat drahé serverové licence a platit za vše víc, než je třeba.

Vymezení odpovědnosti a garance kvality služeb - SLA

Hlavním krédem GAUZY je vysoká kvalita poskytovaných služeb a nadstandardní individuální přístup ke každému zákazníkovi. Náš tým certifikovaných odborníků plně převezme odpovědnost za provoz infrastruktury a umožní lokálnímu IT soustředit se na problémy podpory podnikání.

Trvalá podpora po celou dobu životnosti

Pro zajištění rozvoje, přechodu na vyšší verze a pro-aktivní dohled infrastruktury virtualizace je možné využít služeb technické podpory, která zajistí garantovanou odezvu a řešení certifikovanými profesionály v oblasti virtualizace a serverových produktů. Pro každého zákazníka je uchovávána individuální znalostní báze a precizní dokumentace.

Další články k tématům - datového - dohled - firemní - flexibilní - GAUZY - Hosting - investice - licence - Microsoft - úspory - virtualizace - VMware

Článek GAUZY,s.r.o. ze dne čtvrtek 1. dubna 2010

Další články od GAUZY,s.r.o.