logo

Barracuda Backup Server s kapacitou až 90 TB dat

S Barracuda Backup Server můžete současně definovat i způsoby zálohování a replikace dat v rozlehlých sítích vybavených více zařízeními a dosáhnout tím požadované úrovně zabezpečení svých dat spolu s optimalizací procesů při zotavení po havárii.

Nedílnou součástí informační bezpečnosti musí být spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro zálohování dat a obnovu o havárii. V nabídce společnosti Barracuda Networks proto nechybí rovněž specializovaná řešení tohoto typu, jejichž představitelem je řada produktů Barracuda Backup Server doplněná o službu Barracuda Backup Service.

Společnost Barracuda Networks již dříve uvedla na trh několik modelů zařízení Barracuda Backup Server s různou kapacitou pokrývající potřeby menších a středních firem.

V květnu 2012 vyšla firma vstříc i těm společnostem a organizacím, které potřebují zálohovat opravdu velké objemy dat. Nově uvedený produkt Barracuda Backup Server 1090 proto nabízí kapacitu až 90 TB, která je podpořena odpovídající konektivitou 10Gigabit Ethernet.

V kombinaci se službou Barracuda Backup Service zajišťuje Barracuda Networks Backup Server jednak lokální rychlou záchranu dat obnovením z vestavěného úložiště a současně i možnost ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu díky službě Barracuda Backup Service.

Důležitá je také podpora "Private Cloud" architektury v rámci skupiny instalovaných zařízení Barracuda Networks Backup Server, neboť možnost ukládat zálohovaná data na různé hardwarové jednotky v geograficky odlišných lokacích velmi významným způsobem snižuje možnost ztráty uložených dat v důsledku mimořádných událostí.

Stejně jako u svých ostatních produktů uplatňuje společnost Barracuda Networks uživatelsky výhodnou cenovou politiku rovněž u zařízení Barracuda Backup Server, který není licencován na množství zálohovaných serverů a objem zálohovaných dat je omezen pouze kapacitními možnostmi zařízení.

Další články k tématům - Backup - Barracuda - Cloud - Ethernet - infrastruktura - Server - zálohování

Článek ze dne 16. května 2012 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.