logo

Barracuda Enterprise s komplexní podporou pro korporátní uživatele

Typickým příkladem řešení pro velké zákazníky je platforma Barracuda NG Firewall, která uživatelům nabízí velmi pokročilé řešení pro jejich informační bezpečnost - filtrování webu a elektronické pošty, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti.

Mezi další funkce Barracuda NG Firewall patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci jediné centrálně spravované platformy, která může pokrývat celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o produkty Barracuda Networks ze strany velkých a náročných zákazníků ustanovila společnost v září letošního roku novou divizi Barracuda Enterprise, která se bude primárně zaměřovat právě na komplexní podporu zákazníků z řad velkých korporací, bank či organizací státní a veřejné správy.

Barracuda Networks se již řadu let řadí mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti a v současné době má v nabídce velmi širokou paletu řešení pro různé typy uživatelů.

Původně byly produkty Barracuda zaměřeny především pro zákazníky z řad menších a středních firem, avšak v posledních několika letech rozšířila společnost své portfolio o řadu nových produktů, které svými funkčním a kapacitními možnostmi plně vyhoví i velkým korporátním zákazníkům.

Mezi její klienty tak například patří celá pětina firem zařazených do Fortune 1000, tři z pěti největších bank, velcí telekomunikační operátoři a rovněž mnoho zákazníků z veřejného sektoru, jako jsou prestižní univerzity či zdravotnická zařízení.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - analýza - Barracuda - Firewall - operátor - platforma - zdravotnictví

Článek ze dne 9. října 2012 - úterý

Další články od Gesto Communications s.r.o.