logo

Barracuda Networks mezi elitou Silicon Valley

V rámci každoročního tradičního hodnocení byla společnost Barracuda Networks zařazena do prestižní skupiny nejúspěšnějších hráčů IT průmyslu a získala tak ocenění 2011 AlwaysOn Global 250.

Společnost Gesto Communications s.r.o., která je distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko, se v rámci výročního hodnocení v regionu EMEA propracovala mezi desítku nejúspěšnějších partnerů společnosti Barracuda Networks a získala ocenění "Sales Excellence Award".

Společnost Barracuda Networks se již řadu let řadí mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti a za dobu svého působení získala celou řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných uživatelů.

V současné době má společnost Barracuda Networks ve své nabídce velmi širokou paletu řešení pro různé typy uživatelů. Mezi její zákazníky patří celá pětina firem zařazených do Fortune 1000, tři z pěti největších bank, velcí telekomunikační operátoři a rovněž mnoho zákazníků z veřejného sektoru, jako jsou prestižní univerzity či zdravotnická zařízení. Počátkem roku 2011 byla překročena hranice 130 tisíc uživatelů produktů Barracuda Networks ve více než 80 zemích celého světa.

Společnost Barracuda Networks tak může sloužit jako příklad jedné z velmi úspěšných a stabilně rostoucích IT firem, která dokázala bez vážnějších potíží překonat různé krize, které tento sektor postihly v uplynulých letech. Jako doklad respektu a uznání, které společnost Barracuda Networks získala ve sféře IT byznysu, slouží nejnovější ocenění od mediální společnosti AlwaysOn, jež se zaměřuje především na IT firmy působící v legendární oblasti Silicon Valley.

Společnost Barracuda Networks však nezískává ocenění pouze na domácí půdě a její řešení přitahují pozornost uživatelů i odborné veřejnosti také v České republice. V loňském roce byly hned dva produkty Barracuda vybrány mezi finalisty soutěže o "IT produkt 2010" pořádané magazínem Computerworld.

Produkty Barracuda Web Application Firewall model 660 a rovněž tak Barracuda NG Firewall F300 se v rámci tohoto hodnocení zařadily mezi nejlepší produkty na tuzemském trhu a získaly od Computerworldu prestižní ocenění "IT produkt 2010".

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - AlwaysOn - Barracuda - EMEA - F300 - Firewall - Fortune - ocenění - Silicon Valley

Článek ze dne 10. srpna 2011 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.