logo

Barracuda Spam Virus Firewall chrání vaše citlivé údaje

Barracuda Spam Virus Firewall chrání své uživatele nejenom před vnějšími hrozbami, ale pomáhá jim rovněž zajistit, aby se sami nemohli stát šiřiteli spamu či virů a neohrozili tak svou dobrou pověst nebo se vystavili možnosti nějakých postihů.

Tento typ ochrany se díky nově uvedeným funkcím dále rozšiřuje, neboť Barracuda Spam & Virus Firewall nyní v rámci firmware release 4.1 umožňuje rovněž automaticky kontrolovat odchozí elektronickou poštu, zda neobsahuje citlivé údaje, které jejich odesílatel zahrnul do zprávy ať už úmyslně či omylem. Typicky se může jednat například o rodná čísla, čísla bankovních účtů nebo kreditních karet. Administrátoři mají k dispozici efektivní nástroje, jak definovat pravidla pro obsah zpráv, tak se zamezilo odesílání neautorizovaně vložených citlivých údajů.

Barracuda Spam & Virus Firewall dále poskytuje plnou podporu správy hierarchicky rozdělené mezi větší počet administrátorů, kteří mohou pro definované skupiny uživatelů poskytovat rovněž služby helpdesku. Pro jednotlivé domény pak lze nastavit různá bezpečnostní pravidla, jako je filtrování či blokování zpráv elektronické pošty. Kromě toho lze v zařízení nastavit požadavek na šifrování e-mailových zpráv dle standardu SMTP/TLS.

Uživatelé na celém světě vysoce hodnotí funkční vlastnosti, užitnou hodnotu i příznivou cenovou politiku řešení Barracuda Spam & Virus Firewall, což dokládá i nejnovější ocenění, které tento produkt získal v rámci hodnocení odborného serveru WindowsNetworking.com. V kategorii anti-spam hardware obdržel ocenění "Readers’ Choice Award", jakožto výraz uznání samotných uživatelů z řad IT profesionálů.

Produkt Barracuda Spam Virus Firewall již řadu let poskytuje desítkám tisíc uživatelů po celém světě vysoce účinnou a efektivní ochranu proti nevyžádané elektronické poště, virům a dalším typům škodlivých kódů šířených prostřednictvím Internetu. Společnost Barracuda Networks neustále rozšiřuje funkční možnosti tohoto svého nejúspěšnějšího produktu a zatím nejnovější vylepšení se zaměřuje na ochranu citlivých dat uživatelů.

Další články k tématům - bezpečnost - Firewall - hrozby - ocenění - ochrana - Spam - Virus

Článek ze dne 19. července 2010 - pondělí

Další články od Gesto Communications s.r.o.