logo

Barracuda Web Filter nominován na ocenění SC Magazine

Letos byl v rámci SC Magazine Reader’s Trust Awards mezi finalisty v kategorii Best Content Security nominován produkt Barracuda Web Filter spolu se službou Barracuda Web Filtering Service a zařazuje se tak mezi elitu řešení z oblasti bezpečnosti informačních systémů.

Již dříve získal Barracuda Web Filter v jiném hodnocení SC Magazine maximální počet hvězdiček ve všech sledovaných kritériích a byl zařazen do elitního klubu SC Magazine Recommended.

Začátek nového roku už tradičně přináší další výroční ocenění udělované odborným časopisem SC Magazine, jehož cílem je vybrat ta nejlepší a nejúspěšnější řešení z oblasti bezpečnosti informačních systémů. Již po sedmé za sebou se v ostré konkurenci několika desítek přihlášených řešení mnoha výrobců mezi absolutní špičku opět propracovala společnost Barracuda Networks.

Barracuda Web Filter uživatele chrání před spyware, malware a dalšími typy škodlivých kódů spojených s využíváním internetových aplikací, jako je například web, instant messaging, nebo Internet telefonie. Kromě eliminace různých bezpečnostních rizik produkt nabízí i další pokročilé možnosti pro filtrování a blokování nežádaného internetového provozu, takže může významně přispět ke zvyšování produktivity práce zaměstnanců. S tím souvisí také úspory investičních a provozních nákladů vzhledem ke sníženým nárokům na kapacitu internetového připojení a dalších síťových zdrojů.

Zatím poslední významné vylepšení osvědčeného produktu Barracuda Web Filter se týká jeho využití u vzdálených uživatelů, kteří mohou mít na svých laptopech instalován softwarový doplněk Barracuda Web Security Agent. Administrátoři zařízení Barracuda Web Filter tak mají k dispozici bohaté možnosti, jak snadno a efektivně nastavit široké spektrum pravidel pro vzdálené uživatele, kteří jsou díky tomu automaticky chráněni před různými typy spyware, malware a dalším nežádoucím obsahem z Internetu.

Stávající modely Barracuda Web Filter pokrývají svou kapacitou potřeby malých, středních i větších firem, a to včetně velkých korporátních zákazníků. Navíc je v případě potřeby možné spojit několik těchto zařízení do svazku a dosáhnout tak ještě větší kapacity a spolehlivosti celého řešení.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Článek ze dne 26. ledna 2011 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.