logo

Barracuda Web Security Flex zajistí bezpečný přístup k webu

Hostovaná služba Barracuda Networks Web Security Flex (dříve Barracuda Networks Web Filtering Service) je alternativou produktu Barracuda Web filter pro zákazníky, kteří neuvažují o pořízení vlastní jednotky Barracuda Web Filter, ale přesto mají zájem o filtraci webu, odstranění spyware a blokování malware pomocí řešení Barracuda Networks.

Mezi nejdůležitější novinky, které společnost Barracuda Networks představila v průběhu minulého roku, patří podpora nových hybridních platforem, jejichž prostřednictvím mohou firmy a organizace nasadit osvědčená řešení Barracuda z oblasti informační bezpečnosti.

Alternativní nabídka produktů Barracuda Networks ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing tak uživatelům nabízí mnohem větší flexibilitu při realizaci jejich IT infrastruktury. Plně podporována jsou rovněž hybridní řešení, takže zákazníci mají volnost v rozhodování, které části IT infrastruktury realizovat prostřednictvím klasických hardwarových produktů, a kde je pro ně naopak výhodnější využít některou z dalších variant.

V tomto duchu se nese rovněž nově oznámená služba Barracuda Networks Web Security Flex, která uživatelům nabízí stejné funkce pro filtraci webu, odstranění spyware a blokování malware jako produkt Barracuda Web Filter.

Jak již bylo řečeno, zákazníci mohou v rámci své infrastruktury dle vlastního uvážení kombinovat službu Barracuda Networks Web Security Flex s řešením na bázi hardware či virtual appliance, to vše doplněno o softwarový produkt Web Security Agent na počítačích vzdálených uživatelů. Bez ohledu na aktuálně využitou platformu v rámci takovéhoto hybridního řešení, získají plně integrované a centrálně spravované řešení pro bezpečný přístup k webu. Jeho součástí jsou vysoce účinné filtry pro ochranu uživatelů před škodlivým obsahem webových stránek, jako jsou viry, spyware a malware, doplněné o pokročilé možnosti filtrování webového obsahu.

Důležitá je rovněž výhodná a plně transparentní cenová politika služby Barracuda Web Security Flex, která je založena na počtu uživatelů služby bez dalších dodatečných poplatků.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - cloud - computing - Filtering - Flex - infrastruktura - malware - platforma - SaaS - Security - spyware - web filter

Článek ze dne 25. února 2011 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.