logo

Broadband a HD video s routerem AVM Fritz! Box 3370

Nový router AVM Fritz! Box 3370 pro HD video a vysokorychlostní bezdrátové sítě nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti.

Společnost AVM představuje nejnovější variantu svých zařízení řady AVM Fritz! Box, kterou je model AVM Fritz! Box 3370 vybavený nejmodernějšími technologiemi pro bezdrátové sítě WLAN.

Díky podpoře technologie WLAN N umožňuje FRITZ!Box 3370 realizaci lokální bezdrátové sítě s větší oblastí pokrytí a především pak s maximální rychlostí přenosu dat až 450 Mbit/s. Uživatelé mají navíc možnost zvolit si mezi frekvenčním pásmem 2.4 GHz nebo 5 GHz (dual band).

Pro další konektivitu je AVM Fritz! Box 3370 vybaven ADSL a VDSL modemem, čtyřmi porty Gigabit Ethernet a dvěma porty USB. Vzhledem k implementaci pokročilých technologií pro vysokorychlostní přenos dat je tak AVM Fritz! Box 3370 ideální platformou pro aplikace zahrnující HD video a HD IPTV.

Funkční možnosti AVM Fritz! Box v rámci domácí sítě je možné dále rozšířit prostřednictvím širokopásmového WiFi USB klienta AVM FRITZ!WLAN USB, který umožňuje bezdrátově připojit k síti PC, notebooky a další zařízení vybavená USB portem. Pokud uživatelé potřebují zvětšit pokrytí své bezdrátové sítě, poslouží jim AVM FRITZ!WLAN Repeater.

Pro hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce patří rovněž on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

Mimořádný důraz je kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

Koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům nabízí kompletní spektrum služeb pro broadband přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - ADSL - AVM - broadband - DECT - Ethernet - HD - IPTV - konektivita - notebook - platforma - Repeater - router - telefonie - televize - VDSL - video - WiFi - WLAN

Článek ze dne 12. října 2012 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.