logo

Další ocenění pro Barracuda Networks

Vysokou užitnou hodnotu řešení Barracuda dokládá dlouhá řada velmi prestižních ocenění, které v průběhu let společnost Barracuda Networks obdržela od odborné veřejnosti i samotných uživatelů.

Zatím poslední úspěch zaznamenaly produkty Barracuda Web Filter a Barracuda Spam & Virus Firewall Vx, a to od odborného magazínu Network Products Guide v rámci výročního ohodnocení "7th Annual 2012 Hot Companies and Best Products Awards". Barracuda Web Filter získal ocenění v kategorii IT Products and Services for Education, zatímco Barracuda Spam & Virus Firewall Vx byl vybrán jako nejlepší v kategorii Email Security Management.

Barracuda Web Filter uživatele chrání před spyware, malware a dalšími typy škodlivých kódů spojených s využíváním internetových aplikací, jako je například web, instant messaging, nebo Internet telefonie. Kromě eliminace různých bezpečnostních rizik produkt nabízí i další pokročilé možnosti pro filtrování a blokování nežádaného internetového provozu.

Barracuda Spam & Virus Firewall Vx ve variantě virtuální appliance je určen pro univerzální platformy typu VMware a poskytuje uživatelům vysoce účinnou a spolehlivou ochranu proti nevyžádané elektronické poště, virům a různým dalším typům škodlivých kódů. Řešení disponuje celou řadou pokročilých funkcí, které zaručují uživatelům nejvyšší možný stupeň antispam i antivir ochrany.

Mezi uživateli i širokou odbornou veřejností si společnost Barracuda Networks postupně získala vysoké renomé díky svým výkonným, spolehlivým a snadno použitelným produktům z oblasti komunikace a síťové infrastruktury a především pak informační bezpečnosti.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - antispam - antivir - Barracuda - Firewall - infrastruktura - malware - platforma - Spam - Virus

Článek ze dne 13. června 2012 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.