logo

Další ocenění pro videokonferenční produkty Polycom

Výsadní postavení společnosti Polycom mezi dodavateli videokonferenčních řešení opět potvrzuje nejnovější prestižní ocenění, které společnost získala koncem letošního října u příležitosti akce AdvancedTCA Summit 2009 konané v Santa Clara Convention Center.

V Santa Clara Convention Center získal videokonferenční MCU server Polycom RMX 4000 ocenění "Best Infrastructure Product", jakožto nejlepší řešení založené na architektuře AdvancedTCA.

Videokonferenční MCU server Polycom RMX 4000 je primárně určen pro velké organizace, kterým umožňuje globální videokonferenční propojení v High Definition kvalitě s možností dohledu přes webové rozhraní.

Jak již bylo řečeno, Polycom RMX 2000 je otevřené škálovatelné řešení založené na Advanced Telecom Computing Architecture, které využívá operační systém Linux. Díky standardnímu rozhraní XML API je možné jeho funkční vlastnosti dále rozšiřovat o aplikace třetích stran. Z hlediska samotné komunikace, která je založena na IP protokolu, podporuje Polycom RMX 2000 standardy H.323 a SIP (Session Initiation Protocol), stejně jako moderní architekturu IP Multimedia Subsystem (IMS).

K dispozici jsou varianty konfigurace pro CP 40 až 320 konferenčních portů ve kvalitě CIF, což je až 120 konferenčních portů ve kvalitě SD nebo až 80 konferenčních portů ve kvalitě HD a pro Video Switch až 320 konferenčních portů ve kvalitě HD. Uživatelé s dostatečně propustnými datovými linkami si mohou vychutnat excelentní kvalitu obrazu v kvalitě až 1080p 30fps.

Další články k tématům - AdvancedTCA - HD - IP - konferenčních - MCU - ocenění - polycom - portů - RMX - řešení - videokonferenční

Článek ze dne 11. listopadu 2009 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.