logo

Gesto Communications rozšiřuje svou nabídku o produkty AVM

Gesto Communications významně rozšiřuje svou nabídku o produkty německé společnosti AVM GmbH - koncová zařízení pro technologie DSL, WLAN a DECT. Gesto Communications je distributorem zařízení AVM v České a Slovenské republice.

Společnost AVM si získala značné renomé již od počátku digitalizace telekomunikací a nástupu vysokorychlostního internetu, neboť její produkty se značkou "FRITZ!" dokázaly svou kvalitou, funkčními vlastnostmi i cenou plně konkurovat zámořským výrobcům.

V současné době tak má AVM na evropském trhu výsadní postavení v oblasti vývoje a výroby koncových zařízení pro uživatele vysokorychlostního Internetu s využitím technologií DSL, WLAN a DECT.

Aktuálně společnost Gesto Communications nabízí všechny nosné produkty AVM, kterými jsou AVM FRITZ!Box Fon WLAN, AVM FRITZ!WLAN USB, AVM FRITZ!Fon, AVM FRITZ!WLAN Repeater.

Gesto Communications je prověřena a shledána v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001 : 2001. Svým zákazníkům poskytuje profesionální služby v oblasti telekomunikačních projektů, jejich návrhu, realizace, zaškolení obsluhy a služby záručního a pozáručního servisu pro všechny své produkty na celém území České republiky a Slovenské republiky.

Gesto Communications je přední dodavatel zařízení pro audiokonference a videokonference, bezpečnost IT včetně zabezpečení dat a jejich přenosu, DSL a dalších technologií pro bezdrátové přenosy dat, hlasu a obrazu. Konkrétně se jedná o produkty společností Polycom, Barracuda Networks, SafeNet, Zhone, Algorithmic Research a GigaBeam.

Další články k tématům - audiokonference - AVM - Barracuda - ČSN - DECT - DSL - FRITZ - GigaBeam - ISO - Polycom - SafeNet - videokonference - VoIP - WLAN - Zhone

Článek ze dne 24. února 2011 - čtvrtek

Další články od Gesto Communications s.r.o.