logo

Lepší domácí broadband připojení k internetu s produkty AVM

U příležitosti již tradičního veletrhu CeBIT, který proběhl počátkem března 2011 v německém Hannoveru, představila společnost AVM GmbH nejnovější verze svých oblíbených a osvědčených produktů řady AVM Fritz!, které jsou primárně určeny domácnostem nebo menším firmám.

Na prvním místě je třeba zmínit koncová zařízení řady AVM Fritz!Box WLAN, které v sobě kombinují vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu prostřednictvím ADSL nebo CATV. To zahrnuje rovněž možnost sdílet toto připojení v rámci domácí počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN, dále pak řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT a v neposlední řadě zařízení nabízí funkce media serveru pro domácí multimediální zábavu.

Dva další produkty pak slouží pro snadnou a rychlou realizaci bezdrátové sítě. Prvním z nich je širokopásmový WiFi 802.11abgn USB klient AVM Fritz!WLAN USB, který umožňuje bezdrátově připojit k síti PC, notebooky a další zařízení vybavená USB portem. Pokud uživatelé potřebují rozšířit pokrytí své bezdrátové sítě, poslouží jim AVM Fritz!WLAN Repeater, opět s podporou WiFi 802.11abgn.

Pro hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM Fritz!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce tak patří také on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

Koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům nabízí kompletní spektrum služeb pro broadband přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - 11abgn - ADSL - AVM - broadband - CAT-iq - CATV - DECT - Fritz - podcast - VoIP - WiFi - WLAN

Článek ze dne 14. března 2011 - pondělí

Další články od Gesto Communications s.r.o.