logo

Podpora sjednocené komunikace Polycom i pro Microsoft Lync

Dlouhodobé úspěšné partnerství společností Polycom a Microsoft v oblasti vývoje a implementace řešení pro sjednocenou komunikaci bylo opět stvrzeno v srpnu letošního roku, kdy obě firmy uzavřely novou několikaletou globální strategickou dohodu o spolupráci.

Stejně jako v předchozích letech je klíčovým cílem obou společností nabídnout uživatelům ještě pokročilejší integrované end-to-end řešení pro sjednocenou komunikaci, které jim poskytne vysoce efektivní a snadno použitelné nástroje pro komunikaci a vzdálenou spolupráci, zvýší produktivitu práce a pomůže snížit náklady.

Společnost Polycom se soustřeďuje především na integraci svých špičkových řešení pro audio/video komunikaci, vzdálenou spolupráci a telepresence s nejnovějšími produkty společnosti Microsoft, jako je především Microsoft Communications Server 14.

Tento měsíc Polycom oznámil podporu rovněž pro platformu Microsoft Lync, která spolupracuje s kancelářským balíkem Microsoft Office a zákazníkům nabízí integrované a snadno použitelné uživatelské rozhraní, jenž v sobě obsahuje jednotný přístup ke komunikačním službám typu hlas, IM/presence a různým typům konferenčních služeb.

Kromě plné kompatibility v rámci komunikačních serverů Polycom RMX a koncových přístrojů, nabízí Polycom také komfortní IP konferenční telefon Polycom CX3000, který je optimalizován právě pro použití v rámci řešení sjednocené komunikace společnosti Microsoft a platformy Lync.

Více informací o partnerství společností Polycom a Microsoft v oblasti sjednocené komunikace můžete získat na stránkách www.polycom.com/microsoft.

V České republice je certifikovaný Polycom Gold Partner společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - audio - CX3000 - Lync - Microsoft - Office - platforma - Polycom - RMX

Článek ze dne 30. listopadu 2010 - úterý

Další články od Gesto Communications s.r.o.