logo

Řešení Barracuda Web Security Flex získalo značnou pozornost zákazníků i odborné veřejnosti

Služba Barracuda Networks Web Security Flex byla představena počátkem letošního roku. Nabízí uživatelům stejné funkce pro filtraci webu, odstranění spyware a blokování malware jako produkt Barracuda Web Filter.

V souladu s aktuálními trendy a požadavky zákazníků společnost Barracuda Networks uvedla na trh nové varianty svých produktů a služeb ve formě virtual appliance, na bázi SaaS a s podporou cloud computing včetně hybridních řešení.

Uživatelé nyní mohou operativně kombinovat službu Barracuda Networks Web Security Flex s řešením na bázi hardware či virtual appliance. Bez ohledu na aktuálně využitou platformu v rámci takovéhoto hybridního řešení získají plně integrované a centrálně spravované řešení pro bezpečný přístup k webu.

Jeho součástí jsou vysoce účinné filtry pro ochranu uživatelů před škodlivým obsahem webových stránek, jako jsou viry, spyware a malware, doplněné o pokročilé možnosti filtrování webového obsahu. S tím je spojena rovněž výhodná a plně transparentní cenová politika služby Barracuda Web Security Flex, která je založena na počtu uživatelů služby bez dalších dodatečných poplatků.

Toto mimořádně flexibilní řešení poskytující široké možnosti úspor investičních i provozních nákladů si již krátce po svém uvedení na trh získalo značnou pozornost zákazníků i odborné veřejnosti. Dokladem toho je zařazení služby Barracuda Networks Web Security Flex mezi finalisty prestižního hodnocení produktů v kategorii informační bezpečnosti Best of Interop 2011 v rámci tradičního veletrhu Interop konaného v květnu v Las Vegas.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - appliance - Barracuda - bezpečnost - cloud - computing - Flex - Interop - malware - ochrana - SaaS - spyware

Článek ze dne 10. května 2011 - úterý

Další články od Gesto Communications s.r.o.