logo Google Czech Republic, s.r.o.

David Špinar

Head of Performance společnosti Google Czech Republic

David Špinar - Google Czech Republic, s.r.o.logo Google Czech Republic, s.r.o.LinkedIn

Letos v dubnu jsem po devíti letech odešel z H1.cz a rozmýšlel se, co dál. Protože jsem byl vždy zvyklý pracovat ve firmě, která udává směr ve svém oboru, tak když mě oslovil Google, v podstatě nebylo nad čím váhat. Zároveň se také těším, jak budu moci svou novou roli využít k tomu, co dělám už mnoho let.

Tedy podporovat český online marketing, rozvíjet chytrá reklamní řešení pro české inzerenty a agentury a propagovat výkonnostní pojetí marketingu.

Taťána le Moigne

Ředitelka společnosti Google Czech Republic

Taťána le Moigne - Google Czech Republic, s.r.o.logo Google Czech Republic, s.r.o.LinkedIn

Davida si nesmírně vážím za to, jaký standard profesionality, kvality a služby klientovi na českém trhu vytvořil, a vždy jsem ho vnímala jako úspěšného marketingového profesionála s vynikajícím obchodním i manažerským talentem.

Zároveň dokázal zůstat nohama na zemi a mít čas i na svůj vlastní život. Jsem nadšená, že přijal naši nabídku a připojil se k našemu týmu.

Michal Zachar

Marketingový manažer společnosti Google Czech Republic

Michal Zachar - Google Czech Republic, s.r.o.logo Google Czech Republic, s.r.o.

Intenzivně jsme spolupracovali s našimi partnery z filmového odvětví na tom, abychom po aplikacích, hrách, knihách a hudbě mohli spustit dlouhodobě očekávanou službu Filmy Google Play i v České republice.

Google Play nabízí nové filmy i klasiku, kterou si mohou uživatelé zapůjčit nebo koupit a sledovat je na kterémkoliv ze svých zařízení, ať už mají tablet s Androidem nebo iPhone. Můžou se začít dívat na film na svém počítači, a pokud se potřebují přemístit, pokračují v jeho sledování třeba na tabletu.