logo GUG.CZ

První GUGcamp, pochlubte se svým projektem a vyhrajte mobil

GUG.cz a jeho nová skupina ČZU.GUG.CZ pořádá 30.4. 2010 na ČZU v Praze neformální setkání GUGcamp. Vývojáři a firmy vyvíjející aplikace s Google technologiemi mají šanci předvést svoji práci, aplikace a weby založené na technologiích a službách Google a vyhrát mobilní telefon Samsung s operačním systémem Android - účast je ZDARMA !

Vývojáři dostanou možnost během 10-ti minutové mikroprezentace ukázat svoji práci v technologiích Google ostatním. Součástí setkání bude i přednáška českého inženýra Google Jaroslava Bengla na téma Novinky v Google API a Pohled do zákulisí vývoje v Google. Nejlepší prezentace bude zvolena kombinací volby odborné poroty a hlasování publika, ceny jsou připraveny i pro další zajímavé prezentace. Vstup je zdarma, registrace nutná na GUGcamp.cz.

Forma a obsah prezentace

Na prezentaci je vymezeno max. 10 minut včetně 1 - 2 minut na otázky poroty nebo publika. Měla by to být ukázka toho, co firma nebo jednotlivec vyvinuli s Google technologiemi a službami a ukázka výsledné aplikace. Zajímat porotu však také bude vývojářský postup. Forma prezentace je libovolná, možné je využití powerpoint prezentace, live demo i vyprávění jako u táboráku. Prezentace však není startup pitch, porotu bude zajímat více technické řešení vaší práce. Všechna vystoupení budou zaznamenány na video a po GUGcampu zveřejněny na YouTube kanálu. Vývojáři budou mít také možnost zveřejnit prezentaci na GUG.cz.

Partnery akce jsou Google ČR, Samsung ČR, Geekshop.cz, Computer Press, Vývojář.cz, TyInternety a WebExpo.

Další články k tématům - ČZU - Google - GUG - GUGcamp - prezentace - přednáška - Samsung - ukázka - Vývojáři

Článek GUG.CZ ze dne čtvrtek 1. dubna 2010

Další články od GUG.CZ