logo

Adaptéry iGo

Miliony lidí byly okouzleny jedinečnou nabíječkou, respektive jediného adaptéru zvaného iGo. Pokud chcete pomocí jedné nabíječky nabíjet různá mobilní zařízení, jako jsou notebooky, netbooky či mobilní telefony, pak můžete využít právě adaptéry iGo.

Jestliže bude baterie do notebooku vybita, pak nezoufejte, přichází na řadu adaptéry iGo, které Vám dodají energii.

Adaptéry pro různá zařízení

Napájecí baterie využívají patentované technologie výměnných konektorů, které umožňují jednou iGo nabíječkou nabíjet mnoho různých mobilních zařízení. Automaticky se adaptéry přizpůsobí vstupnímu napětí a díky přípojným kabelům do auta či letadla můžete své zařízení nabíjet skutečně kdekoliv.

Jsou k dispozici adaptéry, které slouží pro napájení pouze z elektrické zásuvky. Ale dražší modely adaptérů pak již nabízí nabíjení jak ze zásuvky elektrické, tak i ze zásuvky v automobilu. Společnost nabízí adaptéry všeho druhu a hlavně nejrůznějších motivů. Nabíjecí baterie zaujmou svou úsporností a také funkčností. Jedná se o poměrně malá zařízení, která jsou využitelná v moderní době kdekoliv.

IGo je tu pro Vás

Společnost iGo Vás již nenechá na pospas. Baterie do notebooku může být vybitá, ale Vy si již nemusíte lámat hlavu. Stačí vytáhnout adaptér iGo a vše je dokonale vyřešené. Nabíjecí baterie jsou zcela bez problémů nabité. Můžete tak fotit a nebát se, že by Vám baterie došly a Vy byste je neměli kde nabít. Opět se obrátíte na adaptéry iGo, které umožňují nabít baterie například v automobilu.

Nakoupíte-li si adaptér či nabíječku iGo, pak můžete výrazně ušetřit své finanční prostředky. Současně šetříte i životní prostředí. Pokud nevěříte, prozkoumejte pečlivě produkty využívající technologie iGo Green.

Adaptéry iGo se přizpůsobí velkému rozsahu vstupního napětí. Budou fungovat spolehlivě i v zahraničí na cestách. Některé modely adaptérů jsou vybaveny napájecím kabelem do auta či letadla.

Další články k tématům - adaptéry - AKU - baterie - nabíječky - nabíjet - notebook - PDA - telefony

Článek ze dne 29. července 2011 - pátek

Další články od NTB CZ s.r.o.