logo Imper CZ s.r.o.

IT práce ve společnosti Imper CZ s.r.o.

Obchodník

Hledáme energického kolegu, který se ujme brněnského trhu a okolí, a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. Ideálně by měl mít zkušenosti z prodeje služeb a řešení korporátním klientům. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme. Nabízíme práci, která vás bude bavit, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost podílet se přímo na úspěchu firmy a v neposlední řadě seberealizaci bez korporátních hrátek.

Obchodník

Hledáme energického kolegu, který pomůže našemu obchodnímu snažení a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. Ideálně by měl mít zkušenosti z prodeje služeb a řešení korporátním klientům. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme.

Systémový administrátor

Používáme dedikované servery, Debian, AWS, nginx, PostgreSQL (MySQL), Python, ElasticSearch (Solr), Docker, git. Náplň práce: správa používaných systémů, security, zálohování, optimalizaci provozu, velmi dobrý přehled nejen v sysadminování, síťařině a IT obecně, asistence při škálování a rozvoji aplikací, spolupráce s vývojáři, systematičnost a vstřícnost.

Python vývojář

Hledáme kolegu, který zapadne do týmu vývojářů a vývojářek a pomůže s rozvojem backendu aplikace Merk. V týmu máme zkušené kolegy, kteří se angažují v programátorské komunitě (Pyvo, Pycon), mají zkušenosti s vývojem pro Facebook v USA, a kteří Ti rádi pomohou s rozvojem. Očekáváme alespoň základní znalost Python, Django a relačních databází.

Navolávání schůzek pro obchodníky

Hledáme k sobě nového kolegu nebo kolegyni pro navolávání schůzek pro obchodníky. Nejde o call-centrum, nebo hromadné vytáčení hovorů. Jde nám spíše o cílený přístup a domluvení schůzky s člověkem u kterého lze předpokládat zájem, marketingovou argumentaci. Aktuálně máme na navolávání fungující stabilní team a rádi bychom jej rozšířili. Nabízíme fixní plat plus 400 Kč za domluvenou schůzku. Vše Tě naučíme, dodáme data a podobně.

Marketing manager

Hledáme seniorního markeťáka se zkušeností s B2B, který nám pomůže udržet vysoké tempo růstu na lokálních trzích a najde cesty k těm zahraničním. Děláme inovativní datové SaaS produkty s vysokou mírou přidané hodnoty, na kterých staví obchod, marketing a PR tisíce firem v ČR i zahraničí. To jsou vzrušující záležitosti, akorát se špatně marketují na Instagramu.

Key account manager

Očekáváme energického člověka, který už má zkušenosti s komunikací s klienty. Práce je hodně samostatná, vyžaduje častý osobní kontakt s klienty, jejich školení a pomoc s nastavením cílů a strategií. Důležitý je selský rozum a empatie. Výhodou je analytické myšlení a obecný přehled v oblasti v médiích, nebo IT.

Obchodník

Imper CZ s.r.o. - Bratislava
Hľadáme energického kolegu, ktorý sa ujme slovenského trhu a zúročí doterajšie skúsenosti v B2B obchode. Ideálne by mal mať skúsenosti z predaja dátových riešení korporátnym klientom. Prevezme zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a pomôže nám udržať výrazný rast, z ktorého sa v posledných rokoch tešíme.

Obchodník Senior

Hledáme velmi zkušeného kolegu, který nám pomůže při prodeji pokročilých datových řešení a zúročí dosavadní zkušenosti. Ideálně by měl mít dobré povědomí o tématech jako jsou big data, BI a AI. Zároveň by měl být jako doma v korporátech a státní právě. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme.