logo

MultiMedia Computer mění název na Intermap Technologies

Významná česká společnost zabývající se vývojem 3D softwaru mění název z MultiMediaComputer, s.r.o. na Intermap Technologies, s.r.o.

Společnost Intermap Technologies oznámila, že se její pražská dceřiná společnost MultiMedia Computer (MMC) s účinností od 4. listopadu 2008 přejmenovala na Intermap Technologies, s.r.o. Bývalý jednatel MMC Zdeněk Drbohlav je pověřen vedením softwarového vývoje Intermap Technologies Corp. z pozice Chief Software Architect, jednatelem Intermap Technologies, s.r.o. se stala Jana Rulíková.

Od svého založení v roce 1992 vyvíjí společnost MMC s velkým úspěchem škálovatelná softwarová řešení zaměřená na potřeby trhu v oblasti systémů GIS, zpracování geografických dat a služeb založených na určování polohy. Poté, co se na začátku roku 2007 stala součástí společnosti Intermap Technologies Corp., pokračovala MMC ve vývoji a poskytování robustní a bezpečné geografické platformy, jejíž pomocí bylo realizováno mnoho zákaznických řešení, mimo jiné i aplikace pro odhad a analýzu rizik.

"Těší mě, že se nám podařilo úspěšně dokončit poslední krok ve slučování těchto dvou mimořádných společností," říká Rulíková. "Naše sofistikované softwarové nástroje a solidní vztahy v oblasti risk managementu, kombinované se špičkovými 3D digitálními výškovými daty Intermapu a jeho pověstí mezinárodně uznávané jedničky v oblasti geografických dat, zajistily velmi hladký přechod, jakmile jsme spojili svoje zdroje a možnosti. Tato poslední změna se týkala pouze názvu firmy. Naši zákazníci budou i nadále dostávat tytéž vysoce kvalitní produkty a služby."

Další články k tématům - 3D - geografických - GIS - Intermap - MMC - Technologies - Zdeněk Drbohlav - Jana Rulíková

Článek ze dne 5. prosince 2008 - pátek

Další články od Intermap Technologies s.r.o.

MultiMedia Computer mění název na Intermap Technologies