logo Kentico Software s.r.o.

Kentico Software otevírá nové pobočky v USA a Velké Británii

Společnost Kentico Software otevřela novou pobočku ve Velké Británii v blízkosti Londýna a pobočku na západním pobřeží USA ve městě Seattle. Americká pobočka bude vedle prodeje a marketingu nově poskytovat technickou podporu produktu Kentico CMS a britská pobočka zajistí prodejní a marketingové aktivity v rámci britského a irského trhu.

Kentico je dnes již na trzích v USA a Velké Británii silně zastoupeno. V USA má firma více než 350 implementačních partnerů a systém Kentico CMS zde používá více než 4000 webů, ve velké Británii pak 180 implementačních partnerů a přes 1200 webů.

"Součastným trendem je přesouvat střediska technické podpory spíše do zemí s levnější pracovní silou, my jsme však chtěli svým zákazníkům zajistit služby jim kulturně i jazykově co nejbližší, protože si uvědomujeme, že kvalita komunikace se zákazníky je stejně důležitá jako kvalita samotného produktu," řekl Juraj Ondruš, ředitel péče o zákazníky v Kentico Software. Geograficky bude pobočka v Seattlu spravovat všechny aktivity západního pobřeží USA, tedy států v pacifické časové zóně. Střed a východ USA bude nadále spravovat pobočka v Nashua, New Hampshire, která funguje již od roku 2008.

"Přestože je americký trh publikačních systémů technologicky velmi náročný a je zde velmi silná konkurence, daří se nám zde dlouhodobě realizovat více než polovinu obratu naší společnosti. Velká Británie spolu s Irskem je pak pro nás druhým nejvýznamnějším trhem, kde mezi naše klienty patří firmy jako Bank of Ireland, O2, McDonalds, Jameson Whisky nebo University of Oxford," uvedl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Kentico Software. "Založení nových poboček nám umožní prohloubit a zkvalitnit spolupráci s našimi lokálními partnery a klienty."

Společnost Kentico Software získala v poslední době několik prestižních ocenění, mezi jinými byla oceněna společností Deloitte v soutěži FAST 50 jako nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR. Webový publikační systém Kentico CMS je v současnosti používán již více než 6000 weby v 84 zemích světa. V České republice patří ke klientům například AXA, Ministerstvo pro místní rozvoj, Česká lékárnická komora, Gopas, Meggle, Lukoil, FC Hradec Králové, Konto Bariéry a další.

O produktu Kentico CMS for ASP.NET

Kentico CMS for ASP.NET je kompletní publikační systém pro tvorbu webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a intranetů. Kentico CMS poskytuje kompletní řešení pro tvorbu webových stránek na platformě Microsoft ASP.NET. Systém odděluje obsah od designu, umožňuje použití workflow a podporuje pokročilá bezpečnostní nastavení.

Dále podporuje fulltextové vyhledávání, vícejazyčné weby včetně východních jazyků a jazyků psaných zprava doleva, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), on-line formuláře, galerie obrázků, diskusní fóra, ankety, blogy, statistiku návštěvnosti a mnohé další funkce.

Na systému Kentico běží více než 6000 webových stránek v 84 zemích světa. V České republice patří ke klientům mimo jiné AXA, Ministerstvo pro místní rozvoj, Česká lékárnická komora, Gopas, Meggle, Lukoil, FC Hradec Králové, Konto Bariéry a další. Celosvětově je systém Kentico využíván společnostmi jako Microsoft, Vodafone, McDonald’s, Gibson, Mazda, Guinness, ESPN nebo Medibank.

Další články k tématům - ASP - Británie - CMS - ESPN - FAST - Oxford - platforma - RedDot - Seattle - SEO - USA - James Tait - Justin Smith - Juraj Ondruš - Petr Palas

Článek Kentico Software s.r.o. ze dne čtvrtek 5. května 2011

Další články od Kentico Software s.r.o.