logo eM Client s.r.o.
Michal Bürger

Michal Bürger

Technický ředitel a zakladatel společnosti eM Client

LinkedIn

Řešení jako je eM Client přináší kromě finanční výhodnosti i další benefity oproti dosud rozšířeným řešením. Například Outlook může některým společnostem připadat drahý nebo příliš komplikovaný a může mít problémy se stabilitou při větších objemech dat. Thunderbird je sice zdarma, ale jeho vývoj byl již ukončen, chybí mu podpora a jeho rozhraní již nesplňuje nároky dnes kladené na moderní aplikaci.

Další aplikace jako Inky a Mailbird zpravidla trpí nedostatkem funkcí, nestabilitou, pomalou odezvou nebo menší podporou doprovodných technologií, jako je například chat nebo kalendář. Jejich využitelnost ve firmách je proto zásadně limitovaná. I přes neustálý nárůst popularity sociálních sítí a přesunu části komunikace na ně, vzroste v roce 2019 počet emailových účtů na jednoho člověka ze současných 2,7 na 2,9 miliard.

Musíme mít na paměti i to, že všechny sociální sítě, stejně jako drtivá většina dalších online aplikací, budou i nadále vyžadovat e-mailovou adresu jako primární způsob identifikace svých uživatelů.