logo KVADOS a.s.
Miroslav Hampel

Miroslav Hampel

CEO společnosti KVADOS

LinkedIn

Jsme hrdí na to, že naše dlouhodobá práce a snaha o inovace byly oceněny tak prestižním titulem. Toto ocenění je odrazem naší neustálé snahy o poskytování špičkových integračních řešení, které pomáhají našim klientům být konkurenceschopnějšími a efektivnějšími. Udělení již 4. ocenění v letošním roce je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou a že naše práce má skutečný dopad.

Děkujeme Svazu průmyslu a dopravy ČR za toto uznání a těšíme se na další projekty, které přispějí k dalšímu rozvoji českého průmyslu a dopravy.

Je mi opravdu ctí přijmout toto ocenění jménem společnosti KVADOS. Jsme odhodláni posouvat hranice možného ještě dále. Snažíme se vytvářet prostředí, které podporuje investice, inovace a dlouhodobý růst segmentu robotizace a automatizace intralogistiky.

Toto vítězství je důkazem tvrdé práce a vynalézavosti našeho výjimečného týmu a jsme vděční za uznání svých úspěchů.

Projekt Donoci byl pro nás velkou výzvou svým rozsahem v oblasti e-commerce. Jsem rád, že se potvrzuje správnost našeho rozhodnutí, vyvíjet jedno standardizované a konfigurovatelné řešení pro oblast WMS, kterým jsme schopni pokrývat potřeby rozsáhlé skupiny klientů.

Model PalletJack, který uvádíme na trh, si poradí s EUR paletami o váze až 2000 kg, horizontální manipulaci zvládá s přehledem díky přízdvihu 20 cm. Ve skladech nebo výrobních provozech hravě nahradí ručně řízené paletové vozíky.

A co je klíčové, podařilo se nám díky uvedené konfiguraci připravit velmi zajímavou cenu pro tohoto robota.

Vítězná řešení a koneckonců vlastně i celý soubor 43 přihlášek dokazují, že efektivita a udržitelnost patří mezi rozhodující faktory v oboru logistiky. Kategorie Top logistický projekt byla obsazená nejvíce soutěžícími a porota hodnotila především inovativnost myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení v praxi a celkové přínosy projektu pro firmu.

Gratulujeme především našemu klientu DEXTRUM Fulfillment, a také všem zúčastněným. Jsme rádi, že výsledek soutěže potvrzuje, že naše řešení je schopné se měřit s nejúspěšnějšími logistickými projekty.

A je pro nás i další motivací spolupracovat na vývoji a realizaci moderních řešení pro logistiku a přinášet našim klientům efektivitu do skladových procesů.

Stránka 1/2 Další >
Nabídka zaměstnání KVADOS a.s.