logo CELKOM Praha, spol. s r.o.
Miroslav Michalko

Miroslav Michalko

Ředitel společnosti CELKOM Praha

LinkedIn

Rozumím tomu, proč se odboráři rozhodli uskutečnit stávku takto mírným a rozumným způsobem, aby prakticky nenarušila běžný provoz pošty. V předvánočním období pošta už tradičně čelí silné kritice.

Případné problémy na pobočkách a zloba zákazníků by budoucí vyjednávací pozici odborářů určitě neprospěly. Stávka se ještě spíše projeví ve větším počtu nedoručených zásilek, které si lidé budou muset vyzvedávat přímo na pobočkách.

Systém Zaslat.cz umožňuje zadávat zásilky také hromadně pomocí rozšířeného webového rozhraní ve speciální sekci webové aplikace. Další možností je import zásilek z CSV nebo XLS souboru. K dispozici je také napojení na systémy třetích stran pomocí webových služeb, tzv. API rozhraní (REST JSON/XML, SOAP XML).

Tyto nástroje jsou vhodné pro zákazníky, kteří realizují větší počet zásilek - typicky e-shopy, kamenné prodejny, inzertní portály a další.

Díky systému Zaslat.cz se výrazně zvýšila efektivita logistického procesu a posílání balíků našeho e-shopu ShopBlackBerry.cz. Je to pro nás velmi jednoduché a sami si vybíráme přepravce podle ceny, rychlosti doručení i hodnocení jiných uživatelů.

Za kvalitní přepraví služby přitom platíme nižší ceny, neboť provozovatel Zaslat.cz má s přepravci uzavřenou zasilatelskou smlouvu a odbavuje velké množství zásilek.