logo WEBCOM a.s.
Stanislav Hlobilek

Stanislav Hlobilek

Výkonný ředitel společnosti WEBCOM

LinkedIn

Pro naše zaměstnance či partnery nejde o nijak překvapivý krok, z naší strany se nic nezmění ani na přístupu, ani na podmínkách poskytovaných služeb.

Díky novým synergiím však budeme schopni spolupracovat na rozsáhlých a technologicky náročných implementacích a poskytovat i komplexnější firemní řešení, než jaké doposud nabízel WEBCOM.

Mám velkou radost, že ve WEBCOMu pracují skuteční odborníci, kteří jsou ochotni své znalosti předávat i svému okolí. Gratuluji Jaromírovi Šponarovi za získání nejvyššího možného titulu Microsoft Most Valuable Professional, která se uděluje technologickým nadšencům, kteří danou technologii znají skutečně velmi detailně.

MVP jsou ambasadory nejen IT komunity, ale i svých zákazníků a reprezentují jejich názory či zkušenosti.

Konica Minolta se ve svých akvizicích řídí zejména mírou potenciálu v oblasti inovací. Díky tomu se WEBCOM stal součástí rodiny Konica Minolta. Naší strategií je i nadále pokračovat v rozvoji a přizpůsobování produktů a služeb v oblasti podnikových informačních technologií potřebám našich zákazníků.

Klíčovým parametrem při využívání nových technologií pro nás zůstává dokonalá ochrana citlivých dat a celkové zabezpečení řešení.

Očekáváme dynamičtější růst na globálním trhu. Chtěli bychom se více prosadit především v regionu střední a východní Evropy. Spolupracovat budeme jak při vývoji nových řešení na platformě Microsoft SharePoint, tak při integraci produktů WEBCOM na softwarové aplikace Konica Minolta z oblasti digitalizace a správy dokumentů.

Ocenění Inner Circle i President´s Club si velmi vážíme. Poděkování patří všem našim klientům a zaměstnancům, protože bez důvěry zákazníků a profesionální práce našich lidí bychom nikdy takových výsledků nedosáhli.

Zároveň je to pro nás velký závazek k tomu, abychom i nadále zvyšovali kvalitu poskytovaných služeb.

Stránka 1/2 Další >