logo Skype Czech Republic s.r.o.
Tomáš Vocetka

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

LinkedIn

Těší nás tak velký zájem o naše projekty, které si kladou za cíl spojovat všechny profesionály z oboru informačních technologií bez ohledu na jejich firemní příslušnost.

Talking Tech je jedna z možností, jak sdílet informace a zkušenosti, což je pro naši práci velmi cenné.

Cílem naší iniciativy Talking Tech je prezentovat odborné veřejnosti poslední novinky z oblasti vývoje softwaru, šířit povědomí o nových trendech a předávat naše bohaté zkušenosti našim kolegům či jakýmkoliv vážným zájemcům o obor informačních technologií.

Zváni jsou všichni s hlubokým zájmem o technologie. Skype lidi spojuje, to je náš obecný cíl, který však platí i v tomto případě.

Dobrých vývojových inženýrů není nikdy dost a ve Skype hledáme neustále nové talenty. Dveře jsou u nás otevřeny pro všechny zapálené studenty technických a příbuzných přírodovědných oborů, kteří mají zájem pracovat pro firmu světového významu a podílet se na vývoji komunikační platformy, kterou denně využívají stamiliony lidí po celé planetě.

Máme zájem především o české talenty, jelikož dobré mladé vývojáře v České republice určitě máme a my bychom je chtěli podporovat. Nicméně, pozice u nás jsou otevřeny pro kohokoliv z Evropy a totéž platí pro naše zahraniční týmy, které naopak mohou přijmout nadaného uchazeče z České republiky.

Nejlepším mladým talentům jsme schopni nabídnout okamžitě pracovní místo. Neomezujeme se přitom počtem. Budou-li všichni studenti výborní, bereme všechny.

Chat v Outlook.com se automaticky synchronizuje s vašimi ostatními zařízeními, na kterých máte Skype nainstalovaný. Bude-li to nutné, můžete v komunikaci lehce pokračovat například na telefonu či tabletu i po odchodu z kanceláře.

Celou konverzaci uvidíte na zařízení, které zrovna používáte, a tak i v terénu budete vědět, kde přesně navázat.

Jsme rádi, že můžeme světu ukázat první náhledy na naši práci, ovšem ta ještě zdaleka nekončí. V budoucnu budeme naše uživatele a fanoušky informovat o vývoji a pokroku Skype pro Winsows 10 a samozřejmě oceníme i jejich nápady, které s námi mohou sdílet prostřednictvím našeho blogu.

Stránka 1/5 Další >